صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر:

ترویج صنعت توریسم توسعه بهشهر را در بردارد

شهردار بهشهر گفت: با ترویج صنعت توریسم و بهره‌برداری از زیرساخت‌های موجود در این شهر نه‌تنها موجبات آشنایی ملل بافرهنگ، نژاد و گویش‌ را فراهم می‌کنیم، بلکه ازنظر اقتصادی به‌عنوان یک منبع تأمین درآمد به توسعه شهر خواهیم رسید.

کد خبر : 42415

تاریخ انتشار : 08/07/1395 - 13:45


ترویج صنعت توریسم توسعه بهشهر را در بردارد

حمید آزموده در گفت‌وگو با خبرنگار خط امید گفت: در شهر کوچک اما تاریخی بهشهر، صنعت توریسم می‌تواند به‌عنوان امیدبخش‌ترین، پیچیده‌ترین و جایگزین‌ترین صنعت و عامل برای رفع بیکاری باشد.

 

وی افزود: با ترویج صنعت توریسم و بهره‌برداری از زیرساخت‌های موجود در این شهر نه‌تنها موجبات آشنایی ملل با فرهنگ، نژاد و گویش‌ را فراهم می‌کنیم، بلکه ازنظر اقتصادی به‌عنوان یک منبع تأمین درآمد به توسعه شهر خواهیم رسید.

 

شهردار بهشهر گفت: شهرداری بهشهر‌ در عرصه حفظ و حراست از آثار تاریخی کارنامه موفقی داشته و نگه‌داری از باغ شاه‌عباسی و بنای تاریخی چهل‌ستون گویای این مطلب است، پس ما می‌توانیم بهترین بازو و پشتیبان در حفظ گنجینه ارزشمند تاریخی شهر باشیم.

 

این مسئول تصریح کرد: الحاق سالار تپه به مساحت ۱۵ هکتار به ضلع جنوبی پارک ملت (باغ شاه‌عباسی) و افزایش فضای سبز شهری به ۶۰ هکتار را از طرح‌های گردشگری موردنظر شهرداری بهشهر است.

 

وی واگذاری چشمه عمارت به شهرداری بهشهر با نظارت سازمان میراث فرهنگی را یکی از طرح‌های این ارگان اعلام و خاطرنشان کرد: تبدیل ساختمان چهل‌ستون به موزه مردم‌شناسی و مسکوکات، پیگیری وضعیت چشمه درمانی جمجمه چشمه (آبگرم)، پارک جنگلی کاجداری و الحاق به فضای شهری از دیگر ایده‌ها برای توسعه صنعت توریست است. 

  

دیدگاه شما در مورد : ترویج صنعت توریسم توسعه بهشهر را در بردارد

ترویج صنعت توریسم توسعه بهشهر را در بردارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر