صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مه‌آلود بودن محور گدوک/ اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی در روزهای پایانی هفته جاری به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود.

کد خبر : 42402

تاریخ انتشار : 07/07/1395 - 14:45


مه‌آلود بودن محور گدوک/ اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،  جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در تمامی جاده‌های مازندران به صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به مه‌آلود بودن محور گدوک فیروزکوه، اضافه کرد: در سایر محورهای مازندران مشکل خاصی وجود ندارد.

رئیس پلیس‌راه مازندران با اعلام اینکه محدودیت‌های ترافیکی به‌منظور جلوگیری از بروز ترافیک در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه مازندران اعمال می‌شود، افزود: تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است.

این مسؤول ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 23 روز جمعه 9 مهر ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 23 همان روز از مرزن‌آباد به‌سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد یادآور شد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 22 روزهای چهارشنبه هفتم و جمعه 9 مهرماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

وی به ممنوع بودن تردد انواع تریلی کماکان از محور هراز اشاره کرد و بیان کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت هشت تا 22 روزهای چهارشنبه هفتم، پنج‌شنبه هشتم و جمعه 9 مهر ماه امسال از این محور ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه مازندران تصریح کرد: در صورت وجود ترافیک در محورهای هراز و فیروزکوه محدودیت تردد ماشین‌های سنگین در این محورها تمدید می‌شود.

محمدنژاد با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است. 

  

دیدگاه شما در مورد : مه‌آلود بودن محور گدوک/ اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران

مه‌آلود بودن محور گدوک/ اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر