صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

شکست پروژه ساماندهی تابلو‌ به‌دستان در مازندران

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، ساماندهی ویلاها و تابلو به‌دستان را در اولویت برنامه‌های گردشگری دانست و گفت: در ساماندهی ویلاها و تابلو به‌دستان کاملا موفق نبودیم.

کد خبر : 42334

تاریخ انتشار : 05/07/1395 - 11:04


شکست پروژه ساماندهی تابلو‌ به‌دستان در مازندران

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، دلاور بزرگ‌نیا در جمع خبرنگارن به مناسبت فرا رسیدن هفته گردشگری با بیان اینکه در تمام شهرهای استان با فرماندارارن و دادستان‌ها برای ساماندهی تابلو به‌دستان و ساماندهی ویلاهای خصوصی نشست‌های تخصصی برگزار شد، اظهار کرد: همه راه‌ها رفته شد اما در این ساماندهی ویلاها و تابلو به‌دستان کاملا موفق نبودیم.
 
وی با اعلام اینکه در محور کندوان 40 مورد تاسیسات گردشگری غیرمجاز در حال فعالیت هستند، افزود: علاقه نداریم که اشتغال‌زایی تاسیسات گردشگری غیرمجاز در مازندران تعطیل شود اما این واحدها می‌توانند پیگیر دریافت مجوز قانونی باشند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران، با بیان اینکه ورود 11 میلیون مسافر در مازندران فرصتی برای اشتغال‌زایی و سرمایه‌گذاری در استان است، تصریح کرد: آمارهای دقیق تعیین‌کننده ورود سرمایه‌گذار در مازندران است.

بزرگ‌نیا در پایان استفاده از ظرفیت دانشگاهی در حوزه گردشگری را انجام مطالعات، پژوهش و برگزاری همایش‌های تخصصی دانست و گفت: فاصله بین دانشگاه و دستگاه‌های اجرایی فاصله جدی تاریخی است، دانشگاه باید مرجع دستگاه اجرایی شناخته شود و دستگاه اجرایی هم باید پناهگاه دانشگاه باشد.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : شکست پروژه ساماندهی تابلو‌ به‌دستان در مازندران

شکست پروژه ساماندهی تابلو‌ به‌دستان در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر