صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

یک بام و دوهوای پخش برنامه‌هایی مهم تلویزیونی در مناطق جنوبی مازندران

هنگامی که مردم در مناطق مرکزی استان مازندران بازی رئال و پالماس را مشاهده می‌کردند، برای مردم در مناطق جنوبی و محروم استان فیلم سینمایی چینی پخش می‌شد.

کد خبر : 42333

تاریخ انتشار : 05/07/1395 - 11:03


یک بام و دوهوای پخش برنامه‌هایی مهم تلویزیونی در مناطق جنوبی مازندران

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، شب گذشته رئال مادرید در خانه لاس‌پالماس به مصاف این تیم رفت، این بازی‌ برای هوادارن فوتبال بسیار حساس و مهم است و همه دوست دارند این بازی را به صورت مستقیم از شبکه‌های تلویزیونی ببیند.

در مناطق شهری مشکلی نیست و بازی در موعد مقرر پخش می‌شود، بحث یک بام و دو هوا در پخش این مسابقات از اینجا قابل اعتنا است که مردم در مناطق محروم همزمان با پخش فوتبال مجبور هستند سریال چینی یا سریال‌های دیگری را مشاهده کنند و پخش فوتبال از دسترس شبکه آنها در مناطق محروم استان مازندران خارج می‌شود.

موضوع عدم پخش مسابقات فوتبال در موعد مقرر برای مناطق محروم گلایه بسیاری از اهالی مردم در نقاط محروم استان است که به دلیل نبود گیرنده‌های زمینی از دیدن این بازی‌ها محروم هستند.

کریم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: در بسیاری از مواقع در پخش زنده فوتبال به ویژه بازی‌های حساس ما مجبور هستیم سریال یا فیلم تلویزیونی مشاهده کنیم.

وی اضافه کرد: بازی ایران و چین که بازی انتخابی تیم ملی بود برای ما پخش نشد و با حسرت فقط به دنبال دریافت نتیجه بازی بودیم.

نداشتن گیرنده زمینی مشکل مردم منطقه چهاردانگه مازندران است که بارها و بارها این گلایه از رسانه‌های متعدد پخش شد و تاکنون به آن جامعه عمل پوشانده نشد.

البته موضوع نداشتن گیرنده‌های زمینی فقط مربوط به مناطق محروم استان مازندران نمی‌شود، در سایر نقاط کشور نیز مردم با این مشکل مواجه بوده و انتظار است که صدا و سیما نسبت به رفع این مشکل اقدام کند.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : یک بام و دوهوای پخش برنامه‌هایی مهم تلویزیونی در مناطق جنوبی مازندران

یک بام و دوهوای پخش برنامه‌هایی مهم تلویزیونی در مناطق جنوبی مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر