صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

به نام «خیریه» به «کام» ابتکار/ تخلف دیگری از خانم رئیس+اسناد

ابتکار مجوز پهنه مسکونی خیریه حضرت زینب (س) را که به نام مادرش ثبت شده تبدیل به مجتمع اداری - تجاری می‌کند و با این کار ارزش ملک خود را چندین برابر افزایش می‌دهد.

کد خبر : 42326

تاریخ انتشار : 04/07/1395 - 11:44


به نام «خیریه» به «کام» ابتکار/ تخلف دیگری از خانم رئیس+اسناد

به گزارش خط امید به نقل از فارس، معصومه ابتکار رئیس سازمان حفاظت و محیط زیست خیریه‌ حضرت زینب (س) که به نام مادرش ثبت شده را با سوءاستفاده از موقعیت شغلی خود تغییر کاربری داده و خودش نیز در آنجا به فعالیت‌هایش ادامه می دهد.

خیریه حضرت زینب (س) در اقدسیه واقع در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. کاربری این خیریه باغ بود که طی لابی‌های صورت گرفته و استفاده خانم ابتکار از موقعیتش در کمیسیون ماده 5 تغییر کاربری داده و تبدیل به پهنه مسکونی می‌شود. 

عضو اصلاح‌طلب سابق شورای شهر در یک حرکت دیگر مجوز پهنه مسکونی خیریه حضرت زینب (س) را که به نام مادرش ثبت شده تبدیل به مجتمع اداری - تجاری می‌کند و با این کار ارزش ملکش را چندین برابر افزایش می‌دهد.

بر اساس این گزارش، وقتی پهنه‌‌ای اداری - تجاری می‌شود باید 60 درصد آن زیر سطح اشغال برود اما خانم رئیس با استفاده از نفوذ خود صد درصد زمین را زیر سطح اشغال برده و یک طبقه همکف این خیریه را تبدیل به پاساژ می‌کند.

گفته می‌شود ابتکار کارهای اقتصادی خود را به نام خیریه حضرت زینب (س) انجام می‌دهد.

 

انتهای پیام/ 

  

دیدگاه شما در مورد : به نام «خیریه» به «کام» ابتکار/ تخلف دیگری از خانم رئیس+اسناد

به نام «خیریه» به «کام» ابتکار/ تخلف دیگری از خانم رئیس+اسناد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر