صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اجرای طرح نظارت بر بازار پوشاک و نوشت‌افزار از سوی پلیس نظارت بر اماکن مازندران

رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی مازندران گفت: طرح ویژه نظارت بر بازار ویژه بازگشایی مدارس با محوریت در بحث نوشت‌افزار، پوشاک و کیف و کفش در حال برگزاری است.

کد خبر : 42324

تاریخ انتشار : 04/07/1395 - 11:40


اجرای طرح نظارت بر بازار پوشاک و نوشت‌افزار از سوی پلیس نظارت بر اماکن مازندران

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، صفدر اسلامی در گفت‌وگو با مازند اصناف اظهار کرد: طرح ویژه نظارت بر بازار ویژه بازگشایی مدارس با محوریت در بحث نوشت‌افزار، پوشاک و کیف و کفش در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه مقابله با پوشاک نامتعارف، مبتذل، منقش به تصاویر و نوشته‌هایی با مضامین غیراسلامی و قاچاق از الویت‌های اصلی اجرای این طرح در بحث پوشاک است، افزود: در خصوص نوشت‌افزار نیز طرح‌هایی انجام شد که در این طرح مقابله و جمع‌آوری نوشت‌افزارهایی با عکس‌های نامتعارف بر روی دفاتر و کیف انجام شد که در نهایت منجر به کشف کالای قاچاق و پلمب چندین واحد صنفی در سطح استان شد.

رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی مازندران خطاب به واحدهای صنفی مرتبط با این طرح، بیان کرد: به کلیه واحدهای صنفی به‌ویژه واحدهای مرتبط با بحث آموزش و فرهنگی توصیه می‌شود با ارائه شیونات اسلامی و موارد قانونی به فعالیت کسبی و خدماتی خود بپردازند که در غیر این صورت با متخلفان برخورد خواهد شد.

اسلامی در ادامه به متولیان برگزاری مراسمات عروسی در تالارها گفت: هشدار پلیس به این واحدها عدم برگزاری مراسمات مختلط جشن و عروسی در باغ تالارهاست که در صورت مشاهده با برخورد قاطع و جدی پلیس اماکن همراه خواهد بود.

وی خطاب به مردم استان مازندران، اذعان کرد: از مردم شهیدپرور استان مازندران درخواست می‌کنیم برای برگزاری مراسمات و جشن‌ها از تالارهای مجاز و متولیان دارای مجوز قانونی بهره ببرند تا دچار مشکل و یا اختلال در برگزاری مراسمات نشوند.

رئیس پلیس اداره نظارت بر اماکن عمومی نیروی انتظامی مازندران خطاب به متصدیان واحدهای صنفی خواروبار و لبنیات توصیه کرد: در ایام بازگشایی مدارس با استفاده از متصدیان تعیین صلاحیت شده از اماکن، عرضه کالاهای ایرانی و پرهیز از فروش کالاهای خارجی غیرمجاز و قاچاق به ارائه خدماتی مناسب به دانش‌آموزان بپردازند.

اسلامی در پایان از فروش کالاهای غیرمجاز نظیر آدامس‌های تریدنت و برخی نوشیدنی‌ها در واحدهای خوارد و بار و لبنیات استان ابراز گلایه کرد و متذکر شد: علیرغم تذکرات فراوان شاهد عرضه این محصولات در گوشه و کنار استان هستیم که امیدواریم با همکاری دستگاه‌های نظارتی به ویژه اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی شاهد مرتفع‌سازی این موضوع باشیم. 

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای طرح نظارت بر بازار پوشاک و نوشت‌افزار از سوی پلیس نظارت بر اماکن مازندران

اجرای طرح نظارت بر بازار پوشاک و نوشت‌افزار از سوی پلیس نظارت بر اماکن مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر