صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه موقت بهشهر:

تضعیف توان نظامی بی‌عقلی است

امام جمعه موقت بهشهر گفت: این قدرت دفاعی ما است که دشمن را به زانو در آورده و سرگردان کرده است، همانطور که رهبری فرمودند این حرف غلطی است و تضعیف توان نظامی بی‌عقلی است.

کد خبر : 42297

تاریخ انتشار : 02/07/1395 - 13:48


تضعیف توان نظامی بی‌عقلی است

به گزارش خط امید، حجت الاسلام سیدجواد حسینی رکاوندی در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه شهرستان بهشهر اظهار کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید از مسلمانانی که تقوا و استقامت داشته باشند حتی اگر مورد حجوم دشمن قرار گیرند حمایت می‌کند، که نشانه آشکار آن هشت سال دفاع مقدس است.

وی افزود: ما در جنگ به این نتیجه رسیدیم که باید روی پای خود بایستیم و به کل جهان نشان دادیم که سال‌ها می‌توان مقابل استکبار مقابله کرد و به مذاکره‌ای که سراسر خسران است تن در نداد.

امام جمعه موقت بهشهر تصریح کرد: هر چه برای گرامی‌داشت این ایام سرمایه‌گذاری کنیم کم است، این ایام مظهر حماسه، معنویت و ایستادگی است که جهان را بهت زده کرده است چرا که هشت سال دفاع مقدس این درس را به ما داد که می‌توانیم خودمان به پیشرفت برسیم.

حسینی رکاوندی عنوان کرد: در زمان جنگ هم برخی از آقایان بر طبل مذاکره می‌کوبیدند و دم از آتش‌بس می‌زدند اما این آتش‌بس تنها برای تجدید قوای دشمن بود، امروز هم یکی از همان آقایان می‌گوید دو عامل باعث شد که جنگ به پایان نرسد یکی سپاه و دیگری امام(ره) بود و امروز باید برای پیشرفت توان دفاعی خود را پایین بیاوریم.

وی تاکید کرد: این قدرت دفاعی ما است که دشمن را به زانو در آورده و سرگردان کرده است، همانطور که رهبری فرمودند این حرف غلطی است و تضعیف توان نظامی بی‌عقلی است و هیچ عاقلی قدرت دفاعی خود را زمین نمی‌گذارد.

امام جمعه موقت بهشهر در پایان با اشاره به آغاز سال تحصیلی، عنوان کرد: آموزش و پرورش مسئله بسیار مهمی است، اگر معلمی وظیفه خود را درست انجام دهد در واقع کار حضرت رسول را به نیکویی انجام داده است و در قیامت با پیامبر محشور می‌شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : تضعیف توان نظامی بی‌عقلی است

تضعیف توان نظامی بی‌عقلی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر