صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال 95 در شهرستان بهشهر آغاز شد

زنگ آغاز سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال 95 در شهرستان بهشهر توسط سید خالق سجادی فرماندار این شهرستان نواخته شد.

کد خبر : 42296

تاریخ انتشار : 03/07/1395 - 17:27


سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال 95 در شهرستان بهشهر آغاز شد

به گزارش خبرنگار خط امید، زنگ آغاز سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال 95 در شهرستان بهشهر توسط سید خالق سجادی فرماندار این شهرستان نواخته و این سرشماری در شهرستان آغاز شد.

سید خالق سجادی در این خصوص اظهار داشت: آمار صحیح سنگ بنا و شاکله برنامه‌ریزی درست برای توسعه آینده کشور است که با توجه به شرایط موجود و فنّاوری‌های امروزی می‌توان اطلاعات را در سریع‌ترین زمان و با هزینه کمتر جمع‌آوری کرد.

 

وی افزود: می‌توان از ظرفیت نیروهای جوان و دانش آموزان برای افزایش آمار ثبت‌نام‌شدگان اینترنتی استفاده کرد و نقش دانش آموزان و دانشجویان به‌عنوان همیاران سرشماری در افزایش مشارکت عمومی نفوس و مسکن به‌ویژه سرشماری اینترنتی مهم است.

فرماندار بهشهر تصریح کرد: سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال 95 در دو مرحله اینترنتی و حضوری انجام می‌شود مرحله اول این سرشماری به‌صورت اینترنتی که از ۳ لغایت ۲۴ مهرماه انجام خواهد شد و خانوارهایی که در این سرشماری شرکت می‌کنند با مراجعه به آدرس www.sarshomari95.ir نسبت به تکمیل برگه‌های مربوطه اقدام و ضمن دریافت کد رهگیری در قرعه‌کشی مرکز آمار ایران شرکت می‌کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: مرحله دوم که از ۲۵ مهرتا ۲۵ آبان ماه است مأمورین سرشماری با مراجعه به منازل نسبت به اخذ اطلاعات با تبلت اقدام می‌کنند که اگر بنا به هر دلیلی خانوارها موفق به ثبت اطلاعات خود به شیوه اینترنتی نشوند می‌توانند در مراجعه حضوری مأموران سرشماری که پس از پایان سرشماری اینترنتی انجام می‌شود نسبت به ارائه آمار و اطلاعات فردی اقدام کنند.

 

 سجادی تأکید کرد: چنان‌که خانوارها، فرم سرشماری را به‌صورت اینترنتی پر کنند، هنگام مراجعه مامور سرشماری کافی است کد رهگیری آماری خود را که بعد از تکمیل فرم اینترنتی از سیستم سامانه دریافت کردند، به مامور سرشماری ارائه دهند که در این صورت نیازی به پر کردن فرم توسط مامور نخواهد بود. 

  

دیدگاه شما در مورد : سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال 95 در شهرستان بهشهر آغاز شد

سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال 95 در شهرستان بهشهر آغاز شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر