صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام‌جمعه بهشهر در مراسم جشن جوانه‌ها

دانش‌آموزی و آموزش را جدی بگیرید

امام‌جمعه بهشهر گفت: در حکومت الهی، عدل و علم را می‌بینیم، امام صادق می‌فرمایند علم نورانیت می‌آورد، به تأسی از همین حدیث نورانی، دانش‌آموزان باید دانش‌آموزی و معلمین هم باید آموزش را جدی بگیرند.

کد خبر : 42259

تاریخ انتشار : 31/06/1395 - 12:27


دانش‌آموزی و آموزش را جدی بگیرید

به گزارش خبرنگار خط امید، زنگ بازگشایی پایه هفتم مدارس بهشهر و جشن جوانه‌ها با حضور حجت‌الاسلام سید عرب علی جباری امام‌جمعه بهشهر، قربان اصغری رئیس آموزش‌وپرورش، برخی مسئولین شهرستان و خانواده‌های شهدا در مدرسه دخترانه نمونه دولتی شهید توبه این شهرستان نواخته شد.


حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری در این مراسم اظهار داشت: حکومت‌ها دودسته هستند، حکومت اول حکومت بشری است که در آن ظلم، زندان، شکنجه، تضییع حقوق و دوری از علم و دانش را می‌بینیم.


وی افزود: امروز وضعیت دنیا یک وضعیت بحرانی است، حکومت‌های بشری جز شکنجه و آوارگی و در بدری چیز دیگری را به دنبال ندارند و نشانه بارز آن مردم مظلوم یمن هستند.


امام‌جمعه بهشهر تصریح کرد: حکومت دوم حاکمیت الهی و خداوند بر بشر است که در این حکومت عدل و علم را می‌بینیم، امام صادق می‌فرمایند علم نورانیت می‌آورد، به تأسی از همین حدیث نورانی، دانش‌آموزان باید دانش‌آموزی و معلمین هم باید آموزش را جدی بگیرند.


جباری خاطرنشان کرد: اسلام می‌گوید به دنبال علم و دانش‌آموزی بروید، چراکه علم آب حیات است انسان باید این آب حیات را بنوشد و سیراب شود، این آب حیات، ابدی است.

  

  

دیدگاه شما در مورد : دانش‌آموزی و آموزش را جدی بگیرید

دانش‌آموزی و آموزش را جدی بگیرید

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر