صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

10 کیلومتر از پروژه تعریض محور هراز با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد

وزیر راه و شهرسازی گفت: 10 کیلومتر از پروژه تعریض محور هراز در حدفاصل پل سیاه بیشه تا ورودی روستای ناندل است که با اعتبار 600 میلیارد ریال امروز به بهره‌برداری رسید.

کد خبر : 42239

تاریخ انتشار : 29/06/1395 - 18:22


10 کیلومتر از پروژه تعریض محور هراز با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، عباس آخوندی در مراسم افتتاح 10 کیلومتر از پروژه تعریض و بهسازی محور هراز اظهار کرد: این محدوده حدفاصل پل سیاه بیشه تا ورودی روستای ناندل است که با اعتبار 600 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید و خوشبختانه تعریض و بهسازی محور هراز طبق برنامه زمان‌بندی پیش می‌رود.

 

وی با عنوان اینکه تاکنون 55 کیلومتر از جاده هراز چهار بانده شد، تصریح کرد: برای ادامه اجرای این طرح در باقی‌مانده مسیر 5 هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

 

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه محور هراز را با دوبانده کردن به سه اولویت تقسیم کردیم، افزود: نخستین اولویت حد فاصل بایجان تا آمل به طول 62 کیلومتر است که از این مسیر به جز 8.5 کیلومتر، باقی مسیر تا به امروز دوبانده شده است.

 

 

این مسئول باعنوان اینکه دوبانده کردن بخش لاسم تا بایجان محور هراز با پیشرفت فیزیکی 30 درصدی به طول 29 کیلومتر باقی‌مانده است، ادامه داد: 29 کیلومتر باقی‌مانده در قطعه دوم این محدوده تا پایان سال 96 به بهره‌برداری می‌رسد که باید تونلی به طول 10 کیلومتر در این محدوده ساخته شود.

 

آخوندی الویت بعدی در این محور را حد فاصل آبشار تا لاسم به طول 62 کیلومتر عنوان کرد و افزود: باتوجه به اینکه اجرای تونل در این منطقه بسیار سخت است تنها ۷.۵ کیلومتر از این مسیر باقی‌مانده که تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌‌رسد.

 

وی به طراحی 11 کیلومتر جاده جایگزین در محدوده سد هراز اشاره کرد و گفت: با هماهنگی وزارت نیرو و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی عملیات اجرایی این طرح نیز از سال آینده آغاز می‌شود. 

 

وزیر راه و شهرسازی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش بر این است برای روان‌سازی بار ترافیک پایتخت به شمال، پروژه جاده سوادکوه نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری رسد. 

  

دیدگاه شما در مورد : 10 کیلومتر از پروژه تعریض محور هراز با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد

10 کیلومتر از پروژه تعریض محور هراز با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر