صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اختصاص 98 میلیارد تومان اعتبار سیل و طوفان برای مازندران

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: با حضور نماینده رئیس جمهور و مطرح کردن خسارت‌های ناشی از آن در دولت، حدود ۹۸ میلیارد تومان اعتبار برای طوفان و سیل استان اختصاص یافت.

کد خبر : 42226

تاریخ انتشار : 28/06/1395 - 10:28


اختصاص 98 میلیارد تومان اعتبار سیل و طوفان برای مازندران

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،علی نبیان در مراسم تودیع و معارفه شهردار قائم‌شهر ضمن تبریک هفته ولایت با اشاره به اینکه اتفاقاتی که در هنگام طوفان و خسارت‌های ناشی از آن افتاد، اظهار کرد: شهرداری قائم‎شهر پس از طوفان با عملکرد مناسب، نمره‎ قابل قبولی را از شهروندان خود دریافت کرد.

وی افزود: با حضور نماینده رئیس جمهور و مطرح کردن خسارت‌های ناشی از آن در دولت، حدود 98 میلیارد تومان اعتبار برای طوفان و سیل استان اختصاص یافت.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به اینکه در طوفان و سیل‌های اخیر سقف منازل از بین رفت، گفت: باید تلاش کرد تا بخشی از بدهی به مردم داده شود و خساراتی که مردم متحمل شدند را جبران کرد.

این مسئول، ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای دفاع مقدس، گفت: در مازندران 10 هزار و 400 آلاله را تقدیم کرد تا یک میلی‌متر از ایران اسلامی کم نشود و در هنگام سازندگی هم مردم حضور داشتند.

نبیان تصریح کرد: شهردار قائم‌شهر باید بیش از گذشته به مردم خدمت کند تا موجب جلب رضایت مردم شود، چراکه رضایت خداوند، رضایت مردم است.

وی در پایان بیان کرد: اجرای پنج پروژه عمرانی در یک بازه زمانی سه ماهه جای تقدیر دارد که شهردار جوان قائم‌شهر توانست در هفته‌ دولت آن را افتتاح کند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : اختصاص 98 میلیارد تومان اعتبار سیل و طوفان برای مازندران

اختصاص 98 میلیارد تومان اعتبار سیل و طوفان برای مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر