صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بی‌دقتی در آموزش و فرهنگ ادبیات کشور را تهدید می‌کند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه بی‌دقتی در آموزش و فرهنگ دو موضوعی است که ادبیات کشور را تهدید می‌کند، گفت: باید تمامی افرادی که تولید محتوا، تدریس و مدیریت می‌کنند به ادبیات کشور نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

کد خبر : 42223

تاریخ انتشار : 28/06/1395 - 10:24


بی‌دقتی در آموزش و فرهنگ ادبیات کشور را تهدید می‌کند

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،احد جاودانی در همایش استانی شعر و ادب پارسی که در اردوگاه شهید رجایی شهرستان فریدونکنار برگزار شد، اظهار کرد: وقتی از فریدونکنار نام برده می‌شود نمی‌توان از ایثار و گذشت بزرگان این خطه یاد نکرد.

وی خاطرنشان کرد: از شعرا و نویسندگان فریدونکناری اشعار و متن‌های قشنگی را شنیدم که بسیار ستودنی است.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران تصریح کرد: حوزه آموزش و فرهنگ دو موضوعی است که ادبیات کشور را تهدید می‌کند و لازم است که دقت بیشتری نسبت به این مسائل صورت گیرد.
 
جاودانی با بیان اینکه در زمینه آموزش آنچنان دقت لازم را نداریم، گفت: توجهی که کشورهای دیگر به ادبیات و تاریخ ادب کشورشان دارند نسبت به کشور ما بیشتر است.

وی با اشاره به اینکه آنچنان که لازم بود در تولید محتوا موفق عمل نکردیم، بیان کرد: باید تمامی افرادی که تولید محتوا، تدریس و مدیریت می‌کنند به ادبیات کشور نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در پایان با انتقاد از برخی والدین که برای فرزندان خود نام‌های بیگانه استفاده می‌کنند، گفت: با وجود آنکه از پیشینه و ادبیات غنی برخورداریم، از نام‌های فارسی و غیره استفاده نمی‌کنیم و به سمت واژه‌های بیگانه می‌رویم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : بی‌دقتی در آموزش و فرهنگ ادبیات کشور را تهدید می‌کند

بی‌دقتی در آموزش و فرهنگ ادبیات کشور را تهدید می‌کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر