صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تشدید بارش‌ها از عصر شنبه در مازندران

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان مازندران با اشاره به بارش‌های پراکنده باران در مازندران از تشدید ناپایداری هوا از عصر شنبه تا یک‌شنبه در این استان خبر داد.

کد خبر : 42161

تاریخ انتشار : 27/06/1395 - 10:11


تشدید بارش‌ها از عصر شنبه در مازندران

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،احمد اسدی امروز در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: شب پنج‌شنبه 25 شهریور ماه امسال شاهد بارش‌های پراکنده در سطح مازندران بودیم که در این مدت بیشترین بارش از گلوگاه 8 میلی‌متر گزارش شده است.

وی بیان کرد: روز گذشته شاهد افزایش دما در ارتفاعات مازندران بودیم به‌طوری‌که گرم‌ترین دما از گلوگاه با 35 درجه سانتی‌گراد بالای صفر و امروز گرم‌ترین دما مربوط به بندر امیرآباد با 32 درجه سانتی‌گراد بالای صفر بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران با اشاره به اینکه امروز خنک‌ترین دما از بلده با 10 درجه سانتی‌گراد گزارش شد، افزود: دمای هوای امروز ساری بین حداقل 23 و حداکثر 30 درجه سانتی‌گراد در نوسان بود.

اسدی تصریح کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی تا صبح فردا شاهد بارش‌های پراکنده در سطح مازندران هستیم و از عصر روز شنبه تا یک‌شنبه ناپایداری هوا تشدید شده و شاهد بارندگی، وزش باد و رعدوبرق پراکنده در استان هستیم.

وی با اعلام اینکه دمای هوای مازندران روز یک‌شنبه به‌صورت نسبی کاهش می‌یابد، اضافه کرد: روز دوشنبه از ناپایداری هوای مازندران کاسته شده اما احتمال بارش‌ها پراکنده در غرب استان وجود دارد.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی مازندران یادآور شد: از روز سه‌شنبه تا پنج‌شنبه هفته آینده جو نسبتاً پایداری در آسمان استان حاکم می‌شود.

اسدی به گرم‌تر شدن هوای مازندران روز چهارشنبه اشاره کرد و ادامه داد: همچنین روزهای شنبه و یک‌شنبه مناطق کوهستانی استان به‌صورت مه‌الود پیش‌بینی می‌شود.

وی در پایان گفت: دریای مازندران تا روز دوشنبه 29 شهریور ماه امسال به‌صورت مواج پیش‌بینی می‌شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : تشدید بارش‌ها از عصر شنبه در مازندران

تشدید بارش‌ها از عصر شنبه در مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر