صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

پرداخت تسهیلات 25 میلیون ریالی به ازای هر هکتار به کلزاکاران

مدیر جهاد کشاورزی بابلسر گفت: به ازاری هر هکتار، 25 میلیون ریال تسهیلات با نرخ سود بانکی 12 درصد به کلزاکاران پرداخت می‌شود.

کد خبر : 42160

تاریخ انتشار : 27/06/1395 - 10:10


پرداخت تسهیلات 25 میلیون ریالی به ازای هر هکتار به کلزاکاران

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،حسن رزاقی طی گفت‌وگویی با بیان اینکه با هدف رشد و افزایش تولید محصولات کشاورزی، کشت محصول کلزا در یک هزار هکتار از اراضی شالیزاری شهرستان بابلسر اجرا می‌شود، اظهار کرد: برای توسعه و ترویج صنعت کشت و تولید کلزا، اجرای کلاس‌های آموزشی، ترویجی و مهارتی کشاورزان از جمله برنامه‌های پیش‌روی این اداره است.

وی با بیان اینکه استفاده از تکنولوژی روز دنیا و بهره‌مندی از بذرهای کشورهای پیشرفته از جمله برنامه‌های جهاد کشاورزی برای افزایش سطح زیرکشت کلزا است، افزود: وزرات جهاد کشاورزی برای توسعه کشت و افزایش ضریب خوداتکایی این محصول تسهیلات خوبی برای کشاورزان در نظر گرفته است.

مدیر جهاد کشاورزی بابلسر پرداخت 25 میلیون ریال تسهیلات با نرخ سود بانکی 12 درصد برای هر هکتار را از جمله حمایت‌های جهاد کشاورزی به کلزاکاران دانست و اضافه کرد: علاوه بر این خدمات و تسهیلات دیگری نیز به کلزاکاران تخصیص می‌یابد و در واقع سیاست دولت حمایت از کشاورزان برای تولید بیشتر کلزا است.

رزاقی در پایان گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال زراعی جاری در سطحی بیش از 4 هزار هکتار از اراضی شهرستان بابلسر به کشت مجدد و بین 100 تا 500 هکتار کشت رتون اختصاص یابد. 

  

دیدگاه شما در مورد : پرداخت تسهیلات 25 میلیون ریالی به ازای هر هکتار به کلزاکاران

پرداخت تسهیلات 25 میلیون ریالی به ازای هر هکتار به کلزاکاران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر