صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام‌جمعه بهشهر:

غفلت از نفوذ کشور را مانند یمن و سوریه می‌کند

امام‌جمعه بهشهر گفت: متوجه نفوذی‌ها باشید مراقب باشید که در شما نفوذ نکنند و لغزشی برایتان ایجاد نشود، لغزش و غفلت کشور ایران را مانند یمن و سوریه و... می‌کند.

کد خبر : 42116

تاریخ انتشار : 26/06/1395 - 21:24


غفلت از نفوذ کشور را مانند یمن و سوریه می‌کند

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه آخرین هفته شهریورماه اظهار کرد: حکایت دیروز تاریخ اسلام، حکایت امروز تاریخ اسلام است، تجاوز، تفنگداران متجاوز و جاهل آمریکایی به آب‌های نیلگون خلیج‌فارس نشان از این دارد که بیگانگان می‌خواهند نظام و حکومت جمهوری اسلامی ما و رهبری را تسلیم بکنند ولی باید بدانند که هدایت حقیقی، هدایت ذات مقدس خداوند سبحان است و ما خدا را داریم، مردمی متحد داریم که دست‌به‌دست هم داده‌اند و با توکل به خداوند نمی‌گذارند آمریکا و اسرائیل راه به‌جایی ببرند.

وی در ادامه افزود: اگر کسی بخواهد تابع آمریکا و اسرائیل باشد آزاد است ومی تواند از هوای آن‌ها تبعیت کند و تسلیم شود ولی نباید از خداوند شکایتی بکند و باید بداند پروردگار و یاوری نخواهد داشت.

امام‌جمعه بهشهر خطاب به مردم و مسئولین تصریح کرد: چند پیام را باید عنوان کرد اولین پیام نعمت جمهوری اسلامی و حکومت و ارزش‌های دینی را که دارید محکم نگه داشته باشید و دشمن را بشناسید، پیام دوم خواسته‌های دشمنان ما چه دیروز و چه امروز این است که ما تسلیم شویم، آن‌ها با ایران و ایران هسته‌ای کار ندارند بلکه با ایران خامنه‌ای کاردارند.

جباری بیان کرد: پیام سوم هدایت و امدادهای الهی است، وقتی امام(ره) فرمودند خرمشهر را خدا آزاد کرد این هدایت الهی بود و پیام آخر متوجه نفوذی‌ها باشید مراقب باشید که در شما نفوذ نکنند و لغزشی برایتان ایجاد نشود، لغزش و غفلت کشور ایران را مانند یمن و سوریه و... می‌کند.

وی تأکید کرد: بحث انتخابات در پیش است و مردم باید بدانند و آگاه باشند به چه کسی رأی خواهند داد و ببینند کسانی که دنبال می‌کنند چه وظیفه‌ای دارند و مسئولیت‌ها چه هستند و اساساً نماینده چه شخصی باید باشد، مطابق اصل 67 قانون اساسی جمهوری اسلامی نمایندگان در نخستین جلسه مجلس سوگندنامه یاد می‌کنند و باید قسم‌نامه و سوگندنامه را امضا کنند، این نشان‌دهنده رسالت مهم و پرمسئولیت نمایندگان است و مردم باید بدانند طبق این سوگندنامه مسئولیت‌ها بسیار سنگین است.

امام‌جمعه بهشهر در خاتمه از سپاه پاسداران برای جلوگیری از تجاوز تفنگداران آمریکایی تقدیر و تشکر کرد و عنوان کرد: تجاوز دو فروند کشتی رزمی آمریکایی در حریم آب‌های نیلگون خلیج‌فارس برای مانور با اقدام به‌موقع و تدبیر نیروهای سپاه و مسئولین سرکوب شد و آمریکا باید بداند نفوذ به کشور ایران امکان‌پذیر نیست.

خبرنگار: عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : غفلت از نفوذ کشور را مانند یمن و سوریه می‌کند

غفلت از نفوذ کشور را مانند یمن و سوریه می‌کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر