صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر گفت:

اکثر روستاهای شهرستان بهشهر فاقد آب شرب سالم و بهداشتی هستند

فرماندار بهشهر عنوان کرد: اکثر روستاهای شهرستان بهشهر فاقد آب شرب سالم و بهداشتی هستند و مشکلات بسیاری در این خصوص گریبان گیرشان است.

کد خبر : 42094

تاریخ انتشار : 25/06/1395 - 23:48


اکثر روستاهای شهرستان بهشهر فاقد آب شرب سالم و بهداشتی هستند

به گزارش خبرنگار خط امید، سیدخالق سجادي در نخستین جشنواره دختران روستایی ماهتو که با حضور ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران، مسئولین استاني و شهرستان در روستای اسيابسر برگزار شد اظهار کرد: روستاهای شهرستان بهشهر در تمام عرصه‌ها بیشترین خدمات را برای نظام جمهوری اسلامی با جان‌ودل انجام داده‌اند ولی اکثر روستاهای این منطقه از شرایط و امکانات مناسب برخوردار نیستند.

وی در ادامه تصریح کرد: اکثر روستاهای شهرستان بهشهر فاقد آب شرب سالم و بهداشتی هستند و مشکلات بسیاری در این خصوص گریبان گیرشان است خصوصاً روستای اسيابسر، گرجی‌محله و بسیاری دیگر و امید است با درایت و عنایت مسئولین مشکلات منطقه برطرف شود.

فرماندار بهشهر تأکید کرد: جشنواره دختران روستایی ماهتو که برای نخستین بار در روستای اسيابسر برگزارشده است برای آشنایی مردم به قابلیت‌های موجود در این منطقه و توانمندی‌های بانوان و دختران روستایی است، در این جشنواره نمایشگاهی از توانمندی‌های دختران و زنان روستایی بر پا شده است و غرفه‌هایی نيز به امور مشاوره در خصوص مشکلات خانوادگی، ازدواج، طلاق، بهداشتی و اعتیاد و... انجام خواهد گرفت.

سجادي در پايان تأکید کرد: امید است با سایه تلاش‌های دولت تدبیر و امید به شکوفایی چشمگیری در همه زمینه‌ها بخصوص در بحث اقتصادی رسید.

خبرنگار: عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : اکثر روستاهای شهرستان بهشهر فاقد آب شرب سالم و بهداشتی هستند

اکثر روستاهای شهرستان بهشهر فاقد آب شرب سالم و بهداشتی هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر