صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهشهر:

نواختن زنگ عاطفه‌ها در 165 مدرسه شهرستان بهشهر

رئیس کمیته امداد امام خميني(ره) بهشهر عنوان کرد: دهم مهرماه زنگ جشن عاطفه‌ها در 165 مدرسه شهرستان بهشهر نواخته می‌شود.

کد خبر : 42092

تاریخ انتشار : 25/06/1395 - 10:48


نواختن زنگ عاطفه‌ها در 165 مدرسه شهرستان بهشهر

سید موسی عمادی در گفت‌وگو با خبرنگار خط امید با اشاره به برپایی جشن عاطفه‌ها در دو مرحله اظهار کرد: امسال این جشن از 17 شهریورماه تا 25 مهرماه در دو نوبت انجام می‌شود و مرحله دوم آن از دهم مهرماه در کلیه مدارس برای ترویج نیکوکاری در بین دانش آموزان اجرا می‌شود.


وی افزود: از هفدهم شهریورماه رابط‌هایی از طرف کمیته امداد در سطح شهر و روستاها هدایا و کمک‌های خیرین و مردمی را به‌صورت چهره به چهره جمع‌آوری کرده‌اند و امروز مراسم به‌صورت نمادین در سطح شهر انجام می‌شود، شش پایگاه ثابت در بهشهر و یک پایگاه در آسیاب‌سر مشغول به همکاری هستند.


رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهشهر تصریح کرد: مجموعاً هفت پایگاه ثابت در سطح شهر با حضور 30 نفر از کارکنان این اداره برپا است و این مراسم با محوریت چهار دستگاه کمیته امداد امام خمینی(ره)، آموزش‌وپرورش، صداوسیما و بسیج محقق شده است.


این مسئول در ادامه بابیان اینکه سه هزار و 200 خانواده مددجو تحت پوشش هستند گفت: از این تعداد 520 نفر دانش‌آموز و 140 دانشجو برای سال تحصیلی جدید هستند که نیاز به حمایت مردم و خیرین دارند، سرانه‌ای که برای هر دانش‌آموز برای تهیه لوازم‌تحریر و کیف و کفش در نظر گرفته‌شده مبلغ 2 میلیون ریال و برای هر دانشجو 5 میلیون ریال است.


عمادی با تأکید بر حمایت مردم و خیرین بیان کرد: سال گذشته 950 میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیر نقدی از طرف مردم و خیرین جمع‌آوری شد که این کمک‌ها بسیار ارزنده و قابل‌تمجید و تشکر است زیرا نیازمندان امروز شهرستان بهشهر آیندگان جامعه هستند و چه‌بسا مسئولان بزرگ با خدمات ارزنده در آینده برای شهر و کشور شوند.


رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهشهر در خاتمه عنوان کرد: دهم مهرماه زنگ جشن عاطفه‌ها در 165 مدرسه شهرستان بهشهر نواخته می‌شود که در یکی از مدارس به‌صورت نمادین با حضور فرماندار، امام‌جمعه بهشهر و سایر مسئولین شهرستان انجام می‌شود و برای عزت‌نفس دانش آموزان هدایا به‌صورت بسته‌هایی آماده‌شده که توسط مدیران مدارس به دانش آموزان نیازمند داده می‌شود.


خبرنگار: عنقا 

  

دیدگاه شما در مورد : نواختن زنگ عاطفه‌ها در 165 مدرسه شهرستان بهشهر

نواختن زنگ عاطفه‌ها در 165 مدرسه شهرستان بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر