صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برای نابودی انقلاب اسلامی، ارزش‌ها را هدف گرفته‌اند/ عملکرد تأسف‌بار برخی منافقان داخلی در قبال ارزش‌های انقلاب

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: با تفکیک ارزش‌ها و انقلاب، با رفتاری منافقانه ارزش‌ها را برای فروپاشی انقلاب اسلامی هدف گرفته‌اند.

کد خبر : 42084

تاریخ انتشار : 25/06/1395 - 09:27


برای نابودی انقلاب اسلامی، ارزش‌ها را هدف گرفته‌اند/ عملکرد تأسف‌بار برخی منافقان داخلی در قبال ارزش‌های انقلاب

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، سردار مرتضی صفاری در ششمین جشنواره مالک اشتر سپاه کربلا مازندران با اشاره به اینکه محور انقلاب اسلامی ایران بر پایه ولایت فقیه بنا نهاده شده است، اظهار کرد: اعتقاد پاسداران انقلاب اسلامی در این است که سعادت دنیا و آخرت در گرو اجرای فرامین و منویات رهبر معظم انقلاب است.

وی افزود: ولایت فقیه در همه فراز و نشیب‌های انقلاب به عنوان یک نورافکن هدایت جامعه، نیروهای مسلمان و آحاد مسلمین جهان را بر عهده داشته و رهنمودهای ایشان خنثی کننده توطئه‌های دشمنان بوده است.

فرمانده دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین(ع) با بیان اینکه اخلاص در کارها فقط برای رضای خداوند به عنوان سرلوحه کار پاسداری از انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: شناختن مأموریت‌ها برای انجام رسالت تعریف شده در راستای دست‌یابی به اهداف انقلاب از مهم‌ترین وظایف مجموعه سپاه پاسداران تعریف شده است.


وفور قاچاق در مقابل بسته شدن کارخانجات

وی در ادامه به تشریح تفکیک ارزش‌ها و انقلاب در نگاه دشمنان و کار برای نابودی ارزش‌ها در جامعه به عنوان مقدمه نابودی انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: این درحالی است که دشمنان در تلاش برای از بین بردن ارزش‌های الهی انقلاب و جایگزینی ارزش‌های کاذب دنیایی و غربی برای فروپاشی و گرفتن انقلاب از مردم و جامعه هستند.

صفاری همچنین عملکرد مسئولان در اهمیت و تقویت ارزش‌ها در جامعه را تأسف‌بار توصیف و تصریح کرد: برخی از مسئولان که باید پایبندی آنها به انقلاب و ارزش‌های آن محکم باشد دقیقاً خلاف آن در حال حرکت هستند که این یعنی همان آب ریختن در آسیاب دشمن است.

وی موضع‌گیری‌هایی که درمورد کنسرت‌های اخیر در کشور شده را یکی از مصادیق این مطلب خواند و گفت: موضع‌گیری انتقادی یکی از مسئولان به امام جمعه مشهد در مورد برگزاری کنسرت موسیقی به شکل رسمی و علنی انجام شد.

فرمانده دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین(ع) با انتقاد از عملکرد برخی داخلی‌های خود فروخته در برخورد با پدیده قاچاق سازمان یافته در کشور، متذکر شد: وقتی بحث می‌شود که قاچاق یکی از ضد ارزش‌ها در جامعه است، مشاهده می‌شود که به وفور درحال افزایش آن در کشور هستند و از سوی دیگر نیز شاهد بسته شدن کارخانه‌ها در کشور هستیم.


پس گرفتن قله‌های فتح شده به نام قانون‌گرایی

این مسئول اضافه کرد: با ورود کالاهای لوکس خارجی، فرهنگ‌سازی برای عادت کردن به جنس‌های لوکس خارجی از دیگر اقداماتی است که انجام می‌شود درحالی که به جز نمایشی سمبلیک به سخن رهبر انقلاب درمورد آتش زدن کالای قاچاق توجهی نمی‌شود.

وی گفت: در زمان ریاست جمهوری محمد خاتمی به طور دائم فریاد قانون‌گرایی سر داده می‌شد اما با همین بهانه، قله‌هایی را که مردم ما فتح کرده بودند یکی‌یکی پس گرفت و مشاهده می‌شود که گام به گام در ابعاد مختلف درحال شلیک تیر زهرآگین خود به ارزش‌های ما هستند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس از بین بردن ارزش‌های انقلاب اسلامی را نگران‌کننده دانست و تأکید کرد: باید با روحیه بسیجی، انقلابی و جهادی در مقابل این ضد ارزش‌ها از شعار فراتر رفته، ایستادگی کرد و فریاد زد.


نقشه یکسره کردن کار انقلاب در چهار سال دوم دولت

وی افزود: از سویی دیگر وقتی به سخنان و رفتار برخی نمایندگان مجلس نگاه می‌کنیم انسان در می‌ماند که به‌عنوان مثال یک نماینده روحانی اصلاح‌طلب اعتقاد به برگزاری عزاداری امام حسین(ع) در کنار برگزاری کنسرت حسنی داشته و ارزش‌ها را به تمسخر می‌گیرد.

سردار صفاری ادامه داد: از موسیقی به عنوان وسیله‌ای برای رسیدن به خدا یاد می‌کنند درحالی که هیچ یک از پیامبران در طول تاریخ چنین ادعایی را مطرح نکردند و بیان چنین مطالبی از سوی یک نماینده مجلس آیا جز از بین بردن انقلاب و ارزش‌های آن است.

وی اضافه کرد: آیا نباید با چنین فردی که به ارزش‌های جامعه توهین می‌کند برخورد شود.

فرمانده دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین(ع) افزود: مشکل ما دشمنان خارجی مانند اسرائیل و آمریکا نیستند چراکه آن‌ها را به خوبی می‌شناسیم بلکه مشکل اصلی ما حرکت منافقانه برخی از داخلی‌ها است که در ظاهر دم از ولایت فقیه و رهبر انقلاب می‌زند ولی در عمل کار و اهداف مخالف آن را پیگیری می‌کند.


تاکتیک سکوت و مرگ انقلاب اسلامی

وی این موضوع را واقعیت تلخ حال حاضر جامعه برشمرد و گفت: چگونه نباید نگران بود و نباید دغدغه داشت درحالی که در زمان امام راحل همه در دفاع از ارزش‌ها به خط می‌زدند و امام پشت سر بود اما امروز همه عقب نشسته‌اند و رهبر معظم انقلاب یک تنه به خط مقدم رفته سینه سپر می‌کند و در مقابل دشمنان فریاد می‌زند، این همان مظلومیت رهبر معظم انقلاب است.

فرمانده دانشگاه تربیت پاسداری امام حسین(ع) توجه جدی به اصول انقلاب اسلامی را خواستار شد و خاطرنشان کرد: باید به صورت دغدغه‌مند با روحیه انقلابی جهادی و بسیجی توطئه‌های علیه انقلاب را خنثی کرده و به اصول اولیه انقلاب برگردیم.

وی در پایان تأکید کرد: اصول، هرگز تغییر نمی‌کنند و این تاکتیک‌ها هستند که بنابر نیاز در برخی زمان‌ها دچار تغییراتی می‌شوند اما اینگونه نباشد که اصول تغییر کرده، تاکتیک‌ها به سکوت رفته و انقلاب نیز از دست برود. 

  

دیدگاه شما در مورد : برای نابودی انقلاب اسلامی، ارزش‌ها را هدف گرفته‌اند/ عملکرد تأسف‌بار برخی منافقان داخلی در قبال ارزش‌های انقلاب

برای نابودی انقلاب اسلامی، ارزش‌ها را هدف گرفته‌اند/ عملکرد تأسف‌بار برخی منافقان داخلی در قبال ارزش‌های انقلاب

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر