صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کشورهای اسلامی در برابر جنایات آل‎سعود سکوت نکنند/ احدی نمی‎تواند جلوی مناسک حج مسلمانان را بگیرد

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه عربستان با دادن پول، دهان بسیاری از کشورهای جهان را بسته است از کشورهای اسلامی خواست تا در برابر جنایات آل‎سعود سکوت نکنند.

کد خبر : 41965

تاریخ انتشار : 22/06/1395 - 13:01


کشورهای اسلامی در برابر جنایات آل‎سعود سکوت نکنند/ احدی نمی‎تواند جلوی مناسک حج مسلمانان را بگیرد

به گزارش خط امید به نقل از فارس،

سعید اوحدی صبح امروز در گفت‎وگو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری فصل‎الخطاب است و امیدوار هستیم فرمایشات ایشان دهان‎های بسته را باز کند.

وی با بیان اینکه مطالبه خانواده‌های شهدا و مقام معظم رهبری در فاجعه منا باید محقق شود، تصریح کرد: در داخل کشور تمامی دستگاه‌های اجرایی با محوریت دستگاه دیپلماسی تلاش کنند تا از ظرفیت‌های بین‌المللی و داخلی بهره بگیرند تا این مطالبات محقق شده و بر زمین نماند.

رئیس سازمان حج و زیارت پیگیری احقاق حقوق خون شهدای فاجعه منا را یک ضرورت جدی برشمرد و افزود: این اقدامات بارقه امیدی در جامعه ایجاد خواهد کرد.

اوحدی با اشاره به مظلومیت شهدای منا بیان کرد: نهیب و فرمایشات مقام معظم رهبری درهای سردخانه‌های عربستان را باز کرد و امیدواریم که با فرمایشات معظم ‌‎له در دیداری که با خانواده‎های شهدای منا داشتند دهان کشورهایی که به خاطر پول بسته شده باز شود.

وی از کشورهای اسلامی خواست تا در برابر جنایات آل‌سعود سکوت نکنند و تاکید کرد: تشکیل کمیته حقیقت‌یاب و تشکیل مجموعه‎ای از نخبگان و خبرگان از مطالبات مقام معظم رهبری در پیگیری خون به ناحق ریخته شهدای منا و بررسی جنایات آل‎سعود بوده است.

اوحدی با تاکید بر اینکه خانه خدا مختص به یک کشور یا یک شخص نیست، ابراز کرد: سرزمین وحی که خانه امن الهی در آن قرار دارد متعلق به جهان اسلام است و احدی یا کشوری نمی‎تواند جلوی مناسک حج مسلمانان را بگیرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : کشورهای اسلامی در برابر جنایات آل‎سعود سکوت نکنند/ احدی نمی‎تواند جلوی مناسک حج مسلمانان را بگیرد

کشورهای اسلامی در برابر جنایات آل‎سعود سکوت نکنند/ احدی نمی‎تواند جلوی مناسک حج مسلمانان را بگیرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر