صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

مسئولان بهشهر با افزایش کارایی و بازدهی به توسعه شهرستان کمک کنند

فرماندار بهشهر گفت: همه مسئولان دستگاه‌های شهرستان با هم‌اندیشی و پویایی، تحرک و افزایش کارایی و بازدهی در حوزه مدیریت خود، با ارائه ایده‌های نو به رشد و توسعه شهرستان در بخش‌های مختلف شهری و روستایی کمک کنند.

کد خبر : 41954

تاریخ انتشار : 21/06/1395 - 22:05


مسئولان بهشهر با افزایش کارایی و بازدهی به توسعه شهرستان کمک کنند

به گزارش خبرنگار خط امید، سید خالق سجادی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بهشهر اظهار کرد: تصمیمات کمیته برنامه‌ریزی نقش مؤثر و تعیین‌کننده‌ای در پیشبرد و تحقق اهداف و برنامه‌های کلان توسعه شهرستان در بخش‌های مختلف دارد و باید جایگاه این کمیته در ایجاد و اصلاح زیرساخت‌های شهرستان را بسیار حائز اهمیت دانست.

 

 وی گفت: همه مسئولان دستگاه‌های شهرستان با هم‌اندیشی و پویایی، تحرک و افزایش کارایی و بازدهی در حوزه مدیریت خود، با ارائه ایده‌های نو به رشد و توسعه شهرستان در بخش‌های مختلف شهری و روستایی کمک کنند.


 
فرماندار بهشهر خاطر نشان كرد: یكی از وظایف مهم فرمانداری، توزیع اعتبارات تملك دارائی‌های سرمایه‌ای استانی در بین دستگاه‌های اجرایی سطح شهرستان هست، دستگاه‌ها پس از توزیع اعتبارات سریعاً نسبت به تبادل موافقت‌نامه جهت شروع عملیات اجرایی پروژه اقدام نمایند تا به فصل سرما برخورد نكنند.


 
سجادی در پایان گفت: با پیگیری‌هایی كه از سوی فرمانداری شهرستان بهشهر در خصوص اختصاص بودجه شهرستان صورت گرفت،اعتبارات این شهرستان در حد شهرستان‌های بزرگ استان لحاظ شده و این شهرستان نسبت به شهرستان‌های دیگر ازلحاظ بودجه‌ای رقم قابل‌توجهی را به خود اختصاص داده است. 

  

دیدگاه شما در مورد : مسئولان بهشهر با افزایش کارایی و بازدهی به توسعه شهرستان کمک کنند

مسئولان بهشهر با افزایش کارایی و بازدهی به توسعه شهرستان کمک کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر