صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام‌جمعه بهشهر در خطبه‌های عید سعید قربان

بستن راه حج دشمنی مردم نسبت به آل سعود را بیشتر کرد

امام‌جمعه بهشهر گفت: امروز حاکمان احمق و جاهل و به گفته رهبری شجره ملعونه آل سعود، راه حج ابراهیمی که راه حج اطاعت است را بستند که این باعث شدت و افزایش دشمنی مردم نسبت به آن‌ها شده است.

کد خبر : 41953

تاریخ انتشار : 22/06/1395 - 10:43


بستن راه حج دشمنی مردم نسبت به آل سعود را بیشتر کرد

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های نماز عید سعید قربان اظهار داشت، هدف انبیا این بود که مارا از ظلمت جهل، شرک و نفاق بیرون و به نور ایمان و آگاهی‌های دینی هدایت کنند، راهی که با خود سربلندی و آقایی دارد راه مستقیم الهی است.

وی در شان روز عید قربان افزود: درهمچین روزی حضرت ابراهیم و اسماعیل راه خدا را طی کردند که در این روز مردم نماز می‌خوانند، نیکوکاری و احسان می‌کنند و درس انسانیت را به عالم می‌دهند.

امام‌جمعه بهشهر تصریح کرد: یکی از درس‌هایی که از این روز می‌توانیم بیاموزیم تسلیم است، تسلیم یک مقام ارجمند و بالا در حوزه معرفتی دین دارد هر کس به مقام تسلیم راه پیدا کند محبوب خداوند می‌شود، خود خداوند به او احترام می‌گذارد.

حجت‌الاسلام جباری گفت: امروز حاکمان احمق و جاهل و به گفته رهبری شجره ملعونه آل سعود، راه حج ابراهیمی که راه حج اطاعت است را بستند که این باعث شدت و افزایش دشمنی مردم نسبت به آن‌ها شده است. 

  

دیدگاه شما در مورد : بستن راه حج دشمنی مردم نسبت به آل سعود را بیشتر کرد

بستن راه حج دشمنی مردم نسبت به آل سعود را بیشتر کرد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر