صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اتحاد ملی از هر موشکی کوبنده‌تر است/ باید در برابر دشمن، جرات اقدام داشت

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) با بیان اینکه امروز اراده مردم از هر قدرت جهانی برتر است، گفت: اتحاد ملی از هر موشکی کوبنده‌تر است.

کد خبر : 41838

تاریخ انتشار : 19/06/1395 - 16:06


اتحاد ملی از هر موشکی کوبنده‌تر است/ باید در برابر دشمن، جرات اقدام داشت

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، امیر فرزاد اسماعیلی در دومین یادواره شهدای گمنام و جاویدالاثر شهرستان نوشهر با اشاره به اینکه این یادواره یک حس و حال دیگری دارد، اظهار کرد: در طول 6 سال خدمت‌گذاری بیش از 100 یادواره شرکت کردم اما این یادواره به سبب اینکه برای اولین‌بار است که در کنار قبور مطهر شهدا برگزار می‌شود حس و حال الهی، اسلامی و نورانی دارد.

وی با بیان اینکه حضور در یادواره‌ها در حقیقت برای شکرگذاری از نعمت‌های متعدد خدا است، یکی از شکرگذاری‌ها را شکرگزاری ولایی نامید و افزود: شهدای ما جان خود را که بهترین عنصر وجودی در عالم امکان است را کف دست خود گرفته و با دشمن مبارزه کردند که حاصل آن نعمت امنیت و ولایی‌بودن است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) با تاکید بر اینکه هدف ما ظلم‌ستیزی است، گفت: ظلم‌ستیزی را در تمام اعصار از مسلمانان زمان پیامبر(ص) و همه مسلمان امروز که اکنون در ایران، سوریه، لبنان و... هستند فریاد زدند و می‌زنند.

وی خاطرنشان کرد: یاد و خاطره شهدا کمتر از فیض شهادت نیست و جمهوری اسلامی ایران در کنار یک رهبر سلحشور با یاد و خاطره شهدا در چنین یادواره‌‌هایی که نعمت شکرگزاری را به وجود می‌‌آورد پیوند اخوت می‌بندد.

اسماعیلی گفت: ما بنا به مصلحت هیچ دولت سیاسیِ خارج از جمهوری اسلامی ایران اقدام نمی‌کنیم بلکه فقط به خواست مردم‌مان اقدام می‌کنیم و در انجام کارها نگاه به شهدا داریم.

وی ادامه داد: نعمت شکرگزاری در جمهوری اسلامی ایران بسیار زیاد است و ما ثابت کردیم یکی از نعمت‌هایی را که ما در یادواره‌ها برای آن شکرگزاری می‌کنیم نعمت اراده جمعی و وحدت ملی است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) تصریح کرد: وقتی حضور مردم در 22 بهمن در مجامع و خیابان‌ها پرشور است، هواپیماها و شناورهای فرامنطقه‌ای بدون اینکه ما سیستمی را روشن کنیم چندصد کیلومتر از مرزهای کشور دور است چراکه سیستم وحدت ملی روشن است.

وی با بیان اینکه امروز اراده مردم از هر قدرت جهانی برتر است، تاکید کرد: اتحاد ملی از هر موشکی کوبنده‌تر و در تمام میادین رزمی و دفاعی پاسخگو است.

اسماعیلی امنیت کشور را یکی دیگر از نعمت‌ها بیان کرد و گفت: فضای کشور ما امروز به لطف نیروهای انتظامی و نظامی که خدمتگزار مردم هستند در تمامی عرصه‌ها امنیتی مثال‌زدنی دارد.

وی بیان کرد: دشمن را باید خوب شناخت چراکه دشمنِ امروز، یک دشمن خدعه‌گر و خبیث است، اگر ما ملتی ضعیف بودیم دشمن نیاز به خدعه نداشت و کوبنده ظاهر می‌شد اما چون ملت ایران قوی است و در دنیا حرف برای گفتن دارد امروز دشمن در برابر ما خدعه‌گر است.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) خاطرنشان کرد: کشور ما امروز تهدید و تحریم می‌شود و یک سری عیوب در جمهوری اسلامی به سبب سهل‌انگاری‌های برخی مسئولین وجود دارد اما وحدت ما هیچ‌گاه گسسته نمی‌شود چراکه ما بدهکار خون شهدا هستیم.

وی اضافه کرد: دشمن مرموز و خدعه‌گر است، دیدار ما با این دشمن فقط در صحنه رزم و میدان است و ما هیچ لبخندی با هیچ دشمنی نداریم.

اسماعیلی با بیان اینکه دشمن امروز از اراده جمعی ما بیشتر از تکنولوژی هراس دارد، تاکید کرد: بایستی در برابر دشمن جراتِ اقدام داشته باشیم که در همه نیروها جرات اقدام به وفور دیده می‌شود.

وی اظهار کرد: دشمن به دنبال نفوذ است و برای دشمن چه نفوذی بهتر از این که برخی از مسولان با دریافتی‌های نابه‌حق دل مردم را رنجاندند که در این باره دستگاه قضائی، دولت و مجلس عزم خود را جزم کردند اما ما منتظر نیستیم این افراد متنبه شوند بلکه این‌گونه مسائل باید ریشه‌کن شود.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌ یادآور شد: سرمایه‌های واقعی جمهوری اسلامی ایران، زیرزمینی نیست بلکه روی زمین است که همان نیروی انسانی مخلص، متعهد و متخصص است.

وی با اشاره به برخی اقدامات انجام‌شده توسط پدافند هوایی و جایگاه آن در حفظ حریم هوایی کشور، گفت: قرارگاه پدافند هوایی قبل از تشکیل در 400 نقطه گسترش داشت اما امروز در بیش از 3 هزار و 700 نقطه گسترش دارد که این مهم با دست خالی، اراده محکم و دعای ملت ایران به دست آمد.

اسماعیلی با اشاره به اینکه امن‌ترین آسمان خاورمیانه متعلق به جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: قیاس قدرت هوایی ایران با دیگر کشورها صحیح نیست، کدام کشور است که مانند ایران، 200 هزار شهید داده، 37 سال تهدید و تحریم شده و هم‌چنان روی پای خود ایستاده است.

وی با تاکید بر اینکه مقاومت مردمی در کنار تجهیزات بومی یعنی نابودی دشمن، بیان کرد: در این 37 سال با وجود تمام تهدیدها و تحریم‌ها، ملت ایران روی پای خودش ایستاده و آمریکا هیچ غلطی نکرده و نمی‌تواند بکند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) در پایان با بیان اینکه انرژی هسته‌ای باور ملی ما است و هیچ‌گاه تعطیل‌بردار نیست، گفت: دشمن در هر جای ایران اسلامی، در هر جا که فرزندان ما با دانش خود سد، نیروگاه، پتروشیمی و مراکز هسته‌ای ساختند، خدعه کرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : اتحاد ملی از هر موشکی کوبنده‌تر است/ باید در برابر دشمن، جرات اقدام داشت

اتحاد ملی از هر موشکی کوبنده‌تر است/ باید در برابر دشمن، جرات اقدام داشت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر