صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

جریان حقوق‌های نجومی برای مردم دل‌نگرانی ایجاد کرد/ آل‌سعود نزد مردم جهان منفور است

نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: جریان حقوق‌های نجومی دل‌نگرانی‌های زیادی را برای مردم ایجاد کرد.

کد خبر : 41837

تاریخ انتشار : 19/06/1395 - 16:05


جریان حقوق‌های نجومی برای مردم دل‌نگرانی ایجاد کرد/ آل‌سعود نزد مردم جهان منفور است

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، 

آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‎های نماز جمعه این هفته مرکز استان مازندران اظهار کرد: مسئولان و متولیان باید با مردم روراست باشند، جریان حقوق‌های نجومی دل‌نگرانی‌هایی را بین مردم ایجاد کرد، زمان دروغ‌گویی به مردم به اتمام رسید، انتظار است که حقایق به مردم بازگو شود.

وی افزود: در معرفی پروژه‌ها انتظار است هر آن چیزی که هست به مردم اعلام شود، بزرگ‌نمایی در اجرایی برنامه‌ها ظلم به ملت است.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران در ارتباط با بحران سیل و طوفان در استان تصریح کرد: در زمان حضور مسئولان در مازندران بعد از بحران، قول‌های زیادی داده می‎شود ولی در عمل مردم چیزی نمی‌بینند و قول‌های مردم عملیاتی نمی‌شود.

طبرسی با اعلام اینکه در استان مازندران تجربه عدم تحقق وعده‌ها در ارتباط با سیل و طوفان وجود دارد، خاطرنشان کرد: وعده‌های دولت در سیل نکا و برف غرب استان عملیاتی نشد، در طوفان این روزهای استان مازندران هم قول کمک 170 میلیارد تومانی داده شد، امیدواریم این مصوبات اجرایی شود.

وی اضافه کرد: 15 میلیارد تومان به غرب مازندران خسارت وارد شد ولی دولت به وعده خویش عمل نکرد، مسئولان وعده‌هایی که به مردم می‌دهند را عملیاتی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران خواستار توجه به خرید کالای تولید داخل شد و افزود: طرح حمایت از تولید داخل باید به صورت جدی در برنامه کاری مردم قرار گرفته و تولیدکنندگان باید کالای مناسب و با کیفیت خریداری کنند.

وی خواستار تولید محصولات استاندارد در کشور شد و تاکید کرد: با تولید محصولات استاندارد زمینه صادرات تولیدات کشور باید فراهم شود، یکی از مباحث طرح اقتصاد مقاومتی تولید کالای استاندار و مرغوب است که این ظرفیت در کشور وجود دارد.

طبرسی در ادامه با اعلام اینکه برخی‌ها برنامه دارند که برنج تولید استان را زمین‌گیر کنند، گفت: مخلوط کردن برنج مرغوب مازندران با برنج نامرغوب یکی از روش‌هایی است که تلاش دارند به تولید داخل استان ضربه وارد شود.

یکی دیگر ار مباحث مطرح شده در سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان مازندران بحث به شهادت رسیدن 48 زائر مازندرانی بود.

طبرسی در این ارتباط گفت: مردم مازندران در این مدت داغ سنگینی را تحمل کردند و باید از رژیم دست نشانده آل سعود انتقام بگیریم.

وی با اعلام اینکه عربستان از منابع موجود نفتی استفاده نادرست می‎کند، افزود: سران این کشور افرادی فاسد و ظالم هستند و لیاقت خدمت در حرمین شرفین را ندارند.

امام جمعه ساری در پایان بیان کرد: جنایت آل سعود از ذهن مسلمانان جهان پاک نمی‌شود، این جنایت در تاریخ ماندگار است و باعث لعن دائمی آل سعود در طول حیات دنیا می‌شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : جریان حقوق‌های نجومی برای مردم دل‌نگرانی ایجاد کرد/ آل‌سعود نزد مردم جهان منفور است

جریان حقوق‌های نجومی برای مردم دل‌نگرانی ایجاد کرد/ آل‌سعود نزد مردم جهان منفور است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر