صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

خون عزیزانمان نباید از بین برود/ خانواده شهدای منا از مزایای سایر شهدا برخوردار نیستند

همسر شهید منا «مردان احمدی» گفت: دولتمردان باید پیگیر گروه حقیقت یاب باشند و من مطمئنم این موضوع عمدی بود و نباید خون عزیزانمان از بین برود.

کد خبر : 41835

تاریخ انتشار : 19/06/1395 - 16:02


خون عزیزانمان نباید از بین برود/ خانواده شهدای منا از مزایای سایر شهدا برخوردار نیستند

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،عالیه آقاجانی همسر شهید منا «مردان احمدی» در گفت‌وگو با خبرنگار ما، درباره فاجعه منا اظهار کرد: فاجعه منا مصیبت بسیار بزرگ و عظیمی بود و کسانی که در این حادثه از بین رفتند در بهترین حالت دعوت حق را لبیک گفتند.

وی افزود: دولتمردان باید پیگیر گروه حقیقت‌یاب باشند و من مطمئنم این موضوع عمدی بود و نباید خون عزیزانمان از بین برود.

همسر شهید منا «مردان احمدی» درباره اتفاقی که در منا افتاد، خاطرنشان کرد: در منا پس از این حادثه، دعایم این بود که همسرم زنده باشد اما زمانی‌که به مکه رفتیم با دیدن این واقعه در تلویزیون برایم مسجل شد که همسرم هم شهید شد.

وی ادامه داد: من در روز بعد از این حادثه به دفتر زائران رفتم و در آنجا گفتند افراد مفقود شده شهید شدند و آنان چندین جنازه‌ را با کانتینر بردند و اجازه نمی‌دهند کسی از آنها عکس بگیرد و اگر اینکار را انجام دهد عکس‌ها را مأموران پاک می‌کنند.

آقاجانی با بیان اینکه زمانی‌که در مکه بودم به خانواده خود اطلاع ندادم که برای همسرم چنین اتفاقی افتاد، گفت: پس از عید قربان که فرزندانم تماس گرفتند به آنان اعلام کردم که پدرتان در چادر دیگری است و شارژش تمام شده و نمی‌تواند صحبت کند و چون در تلویزیون هم اسمش را اعلام نکردند من با ناامیدی تمام به ایران برگشتم.

وی افزود: پس از برگشت به ایران مدیر کاروان‌مان چون در آنجا مانده بود این شهید را هم پیدا کرد.

آقاجانی تصریح کرد: وقتی جنازه‌ها را آورده بودند چهره‌هایشان خیلی تغییر کرده بود.

وی با اشاره به کارتی که بنیاد شهید برای این خانواده‌ها صادر کرد، یادآور شد: در کارتی که بنیاد شهید برای خانواده‌های فاجعه منا صادر کرده فقط از بخش‌های فرهنگی مزایای این کارت می‌توانیم استفاده کنیم و تمامی مزایای شهدا را در بر نمی‌گیرد.

همسر شهید منا مردان احمدی، با بیان اینکه همسرم با 20 سال سابقه کار، فقط 20 روز از حقوقش را پرداخت می‌کنند، گفت: اگر همسرم به عنوان شهید فرهنگی محسوب نمی‌شد باید همانند فرد زنده حقوقش را کامل پرداخت می‌کردند در حالی که وی را به عنوان فرد فوتی قرار دادند و البته مشکلات به این شکل برای همه خانواده‌ها است. 

  

دیدگاه شما در مورد : خون عزیزانمان نباید از بین برود/ خانواده شهدای منا از مزایای سایر شهدا برخوردار نیستند

خون عزیزانمان نباید از بین برود/ خانواده شهدای منا از مزایای سایر شهدا برخوردار نیستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر