صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با هدف تنوع مدیریتی...

معارفه یا معاوضه مدیران آبفاشهری بهشهر و گلوگاه!؟

به نظر می رسد در راستای تنوع مدیریتی و یا تغییر آب و هوای مدیران، با تصمیم ذبیح‌الله ذاکری مدیرعامل آبفاشهری مازندران، مدیران آبفاشهری بهشهر و گلوگاه با هم معاوضه شدند.

کد خبر : 41827

تاریخ انتشار : 18/06/1395 - 18:53


معارفه یا معاوضه مدیران آبفاشهری بهشهر و گلوگاه!؟

به گزارش خط امید، در مراسمی علی مهدوی رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان بهشهر به‌عنوان رئیس جدید اداره آب و فاضلاب شهری گلوگاه معرفی و کمال‌الدین گودرزی رئیس اداره مذکور در این شهرستان ریاست آب‌وفاضلاب شهری بهشهر را بر عهده گرفت.

کمال‌الدین گودرزی که در اردیبهشت سال ۹۴ به‌عنوان رئیس این اداره در گلوگاه منصوب شده بود به نظر می‌رسد در راستای تنوع مدیریتی و یا تغییر آب‌وهوای مدیران، با تصمیم ذاکری مدیرعامل آبفاشهری مازندران به‌عنوان رئیس این اداره در بهشهر معرفی شد.

گفتنی است علی مهدوی در خرداد ماه سال 1392 به عنوان رئیس اداره آب‌وفاضلاب شهرستان بهشهرمنصوب شد.

ذبیح‌الله ذاکری در این مراسم بابیان مردم مازندران با مصرف 380 لیتر آب در شبانه‌روز نسبت به میانگین کشوری از مصرف بالایی برخوردارند گفت: با توجه به کاهش سطح ذخایر آبی، سیاست شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور و وزارت نیرو استفاده از منابع آبی پایدار هست به همین دلیل استفاده از آب‌های سطحی همچون سدها در دستور کار قرار دارد.

وی بر اجرای طرح فاضلاب در استان مازندران تأکید و تصریح کرد: در حال حاضر تنها 10 درصد مردم مازندران از طرح‌های فاضلاب برخوردارند، پیش‌بینی‌شده در برنامه ششم توسعه، به 55 درصد برسد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران از اتمام مطالعات فاضلاب شهرهای نکا، بهشهر و گلوگاه خبر داد و گفت: امیدواریم با حمایت مسئولان ملی و استانی و با تخصیص اعتبار لازم، عملیات اجرایی طرح فاضلاب در این شهرها از سال آینده اجرایی شود.

به گزارش خط امید، تعداد مشترکین شهری و روستایی آب‌وفاضلاب شهرستان بهشهر به ترتیب 55 هزار و سه هزار و 600 مشترک هست که ظرفیت آب‌رسانی شبکه‌های آب این اداره 567 لیتر در ثانیه است. 

  

دیدگاه شما در مورد : معارفه یا معاوضه مدیران آبفاشهری بهشهر و گلوگاه!؟

معارفه یا معاوضه مدیران آبفاشهری بهشهر و گلوگاه!؟

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر