صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

تعهد ننگین FATF کاپیتولاسیون دوم است/ نمایندگان مجلس واکنش نشان دهند

عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: تعهد ننگین FATF در واقع کاپیتولاسیون دوم و به نوعی خودتحریمی است که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید نسبت به آن واکنش نشان دهند.

کد خبر : 41817

تاریخ انتشار : 17/06/1395 - 13:02


تعهد ننگین FATF کاپیتولاسیون دوم است/ نمایندگان مجلس واکنش نشان دهند

به گزارش خط امید به نقل از فارس، آیت‌الله حسن ممدوحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه در خصوص قرارداد FATF، اظهار داشت: جای تعجب دارد دولت چگونه اقداماتی را انجام می‌دهد که موجب نگرانی مردم می‌شود.

عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه این قرارداد موجب نارضایتی خواص جامعه نیز شده است، ادامه داد: دولت باید مراقب اقدامات خویش باشد و در مقابل اقداماتش پاسخ‌گویی را فراموش نکند.

این عالم برجسته و استاد اخلاق به دولت‌مردان توصیه کرد که عده‌ای نباید بدون توجه به مصالح عمومی و منافع ملی عمل کنند و با ناپختگی موجب آسیب رساندن به کشور شوند.

ممدوحی با تاکید بر لزوم مراقبت در مقابل دشمنان و صیانت از منافع ملی، عنوان کرد: امنیت ایران اسلامی نباید به هیچ وجه مورد تهدید قرار بگیرد و دولت باید به وظایف خود به‌صورت صحیح عمل کند.

وی با بیان اینکه مردم خطایی که امنیت ملی کشور را به خطر بیندازد، نمی‌پذیرند، خاطرنشان کرد: اگر به‌صورت واقعی به مردم اطلاع‌رسانی شود، قطعا نمی‌پذیرند و واکنش نشان می‌دهند که نباید دولت چنین عمل کند.

به گفته این مسؤول، این تعهد ننگین در واقع کاپیتولاسیون دوم و به نوعی خودتحریمی است که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید نسبت به آن واکنش نشان بدهند.

انتهای پیام/81008/ح20 

  

دیدگاه شما در مورد : تعهد ننگین FATF کاپیتولاسیون دوم است/ نمایندگان مجلس واکنش نشان دهند

تعهد ننگین FATF کاپیتولاسیون دوم است/ نمایندگان مجلس واکنش نشان دهند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر