صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

فضای مازندران را امنیتی نکنید/ طلاق و اعتیاد مشکل اجتماعی مازندران

بزرگ نمایی بحث امنیت در مازندران باعث مخفی شدن مشکلات اعتیاد و طلاق می‏‌شود.

کد خبر : 41811

تاریخ انتشار : 17/06/1395 - 12:55


فضای مازندران را امنیتی نکنید/ طلاق و اعتیاد مشکل اجتماعی مازندران

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، مطرح کردن فضای امن و آرام در حوزه سیاسی و امنیتی در مازندران مطلبی است که در بسیاری از گزارش‌های مسئولان این استان در زمان حضور مسئولان بالادستی شاهد هستیم.

قابل توجه مسئولان و افراد دلسوز نظام، مازندران استانی مرزی نیست که مشکل امنیتی داشته باشد، مازندران استانی نیست که در اطرافش افغانستان و داعش و تکفیری‌ها فعالیت کنند، اگر امنیت در مازندران حاکم نباشد در کجا باید حاکم باشد.

مطالبات مردم مازندران فراتر از مسائل امنیتی است، مدتی پیش چند اراذل و اوباش در فضای مجازی سر و صدا کردند و دست اندرکاران استانی اقدام به خاموش کردن این صدای‌های بی پایه و اساس کردند.

مازندران داری مشکلات اجتماعی نظیر طلاق و اعتیاد و بیکاری است، بی‌تعارف عرض کنیم، چرا اینقدر بر روی امن بودن مازندران صحبت می‌کنید، مازندران دیار علویان است، مردم اجازه نمی‌دهند که افراد متخاصم در این استان قد علم کنند.

اگر مسئولان استانی نتوانند صدای چند لات و لوت را خفه کنند که دیگر حضورشان در استان توجیهی ندارد.

مشکل استان مازندران نداشتن کار، بروز طلاق‌های متعدد و اعتیاد که نتیجه آن ناشی از بیکاری و فقر فرهنگی است، مشکل استان مازندران بحث عفاف و حجاب و حمله خرده‌ فرهنگ‌ها به استان است.

بسیاری از خانواده‌ها به دلیل اینکه نمی‌توانند زندگی مشترک را برای تامین جهیزیه شروع کنند امروز با مشکلات اجتماعی و عاطفی مواجه هستند.

با وجود اینکه مسئولان استانی تلاش کردند که آمارها طلاق در استان را کنترل کنند و یا به اذعان خودشان برنامه کاهش طلاق در استان را اجرا کنند، مازندران از استان‌های با آمار بالای طلاق است.

در این مطلب تلاش نداریم که وضعیت استان را بحرانی جلوه دهیم اما حقیقتا این مشکلاتی است که در استان دیده می‌شود و انتظار است که مسئولان استانی به جای مطرح کردن مسائل امنیتی نزد بالادستی‌ها راهکاری برای کاهش طلاق و اعتیاد را جستجو کنند و به فکر کاهش آسیب‌های اجتماعی باشند.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : فضای مازندران را امنیتی نکنید/ طلاق و اعتیاد مشکل اجتماعی مازندران

فضای مازندران را امنیتی نکنید/ طلاق و اعتیاد مشکل اجتماعی مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر