صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

انتقادها باید به سمت سازندگی باشد

فرماندار بهشهر گفت: با تأکید بر لزوم حفظ وحدت و همدلی در همه عرصه‌ها بیان کرد: همه قوا در حال تلاش هستند و انتقاداتی هم هست که باید این انتقادها به سمت سازندگی باشد که در صورت تخریب مذموم و نکوهیده است.

کد خبر : 41789

تاریخ انتشار : 15/06/1395 - 12:28


انتقادها باید به سمت سازندگی باشد

به گزارش خط امید، سید خالق سجادی در جلسه بزرگداشت هفته دفاع مقدس که عصر دیروز با حضور عابدین داغمه‌چی فرمانده سپاه ناحیه بهشهر وتعدادی از مسئولین برگزار شد اظهار کرد: گرامیداشت این دفاع عظیم و مقدس و انتقال فرهنگ آن به نسل‌های آینده بسیار بااهمیت است.


وی گفت: ما باید قدردان خون شهدا باشیم، هر چه برای آن‌ها کار انجام دهیم کم کرده‌ایم چون‌که آرامش امروز را مدیون خون آن عزیزان هستیم.


فرماندار بهشهر افزود: در یادواره‌ها باید از خاک خورده‌ها برای روایت گری دعوت شود و فرهنگ روایتگری را تقویت کنیم تا بتوانیم بخشی از آن رشادت‌ها را با زبان شهدای زنده روایت کنیم تا خاطرات جنگ برای مردم احیا شود.


این مسئول در بخشی دیگر از سخنان خود با تأکید بر لزوم حفظ وحدت و همدلی در همه عرصه‌ها بیان کرد: همه قوا در حال تلاش هستند و انتقاداتی هم هست که باید این انتقادها به سمت سازندگی باشد که در صورت تخریب مذموم و نکوهیده است.


سجادی از برگزاری دهمین یادواره 800 شهید شهرستان بهشهر و دومین سالگرد ارتحال حضرت آیت‌الله سیدصابرجباری(ره) امام‌جمعه فقید بهشهر خبر داد و تصریح کرد: این مراسم ساعت 10 صبح پنج‌شنبه 18 شهریورماه در مصلای بزرگ حضرت آیت‌الله جباری(ره) بهشهر با سخنرانی سردار دهقان وزیر دفاع برگزار می‌شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : انتقادها باید به سمت سازندگی باشد

انتقادها باید به سمت سازندگی باشد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر