صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اجازه نمی‌دهیم زندگی عادی مردم دچار چالش شود/ توزیع نان در مناطق آسیب‌دیده در قائم‌شهر

معاون هماهنگ‌کننده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه سپاه و بسیج جدای از مردم نیستند، گفت: اجازه نمی‌دهیم زندگی عادی مردم دچار چالش شود.

کد خبر : 41717

تاریخ انتشار : 14/06/1395 - 07:24


اجازه نمی‌دهیم زندگی عادی مردم دچار چالش شود/ توزیع نان در مناطق آسیب‌دیده در قائم‌شهر

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،سپاه کربلای مازندران در همان ساعات اولیه وقوع طوفان در شهرهای مختلف مازندران با بسیج امکانات در کنار مردم برای امدادرسانی وارد عمل شد و سعی می‌کند تا عادی شدن شرایط در کنار مردم حضور داشته باشد.

جواد بخشی معاون هماهنگ‌کننده سپاه کربلای مازندران در این باره با اشاره به اینکه از نخستین ساعاتی که طوفان و سیل چند روز گذشته به شهرهای مازندران آسیب وارد کرد سپاه کربلای استان با تمام توان اقدام به رفع حادثه کرده است، اظهار کرد: تمام فرماندهان، پاسداران، نیروهای بسیجی گردان‌های بیت‌المقدس و امام حسین(ع) سپاه کربلای مازندران برای امدادرسانی شهرهای آسیب‎دیده از طوفان به حالت آماده‌باش بودند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه کربلای مازندران با اعلام اینکه سپاه و بسیج جدای از مردم نیستند، گفت: اجازه نمی‌دهیم زندگی عادی مردم دچار چالش شود و فرمانده‌هان پایگاه‌ها در محلات هم مأمور شدند تا در حالت نیاز امدادرسانی داشته باشند.
 
بخشی با بیان اینکه قطع برق و مسدود شدن ارتباطات در قائم‌شهر، امدادرسانی را برای دستگاه‌های اجرایی به ویژه سپاه کربلای استان مشکل کرده بود، گفت: معاونت فناوری اطلاعات سپاه کربلای با اعزام شیلتر مخابراتی تماس ارتباطی را در این شهر برقرار کرد و سیستم بی‌سیم در قائم‌شهر فعال شد.

تمرکز تمام انرژی سپاه برای رفع حادثه

وی بیشترین سرعت طوفان را در شهرستان قائم‌شهر دانست و اضافه کرد: تمام انرژی سپاه کربلا برای رفع حادثه در این شهرستان متمرکز شد که با همکاری فرماندهی سپاه کربلای استان، فرمانده سپاه ناحیه، واحدهای امدادی بسیج سازندگی، معاونت مهندسی و معاونت فناوری اطلاعات سپاه وارد صحنه حادثه شدند.
 
معاون سپاه کربلای مازندران بیان کرد: علاوه بر نیروهای امدادی و مهندسی سپاه کربلا، واحد عملیات و اطلاعات این نهاد مردمی برای حفظ امنیت در شهرستان قائم‌شهر وارد کار شد.
 
بخشی، کانون حادثه سیل و طوفان اخیر در داخل قائم‌شهر را در خیابان جویبار، ساری و شهرک یثرب دانست و ادامه داد: از ابتدایی وقوع حادثه تا ساعت 13 همان‌ روز بازگشایی خیابان‌هایی که به‌دلیل سیل و طوفان مسدود شده بود انجام شد.
 
نقش موثر بسیج سازندگی برای رفع مشکلات

معاون هماهنگ‌کننده سپاه کربلای مازندران به نقش موثر بسیج سازندگی در رفع مشکلات حوادث غیرمترقبه اشاره کرد و گفت: فرمانده ناحیه و نیروهای گردان همراه با نیروهای شهرداری تا آخرین ساعات امدادرسانی داشته و در رفع مشکلات صحنه حادثه را رها نکردند.
 
این مسئول به فعالیت و همراهی شرکت توزیع برق مازندران را در رفع مشکلات فنی و اتصال برق مناطق حادثه‌دیده ناشی از طوفان را تحسین‌برانگیز دانست و افزود: سپاه کربلای مازندران در حال حاضر به‌دلیل قطعی برق مناطق روستایی قائم‌شهر که شامل قادیکلا بزرگ، آهنگرکلا، گل افشان، چپی فولادکلا، میکلا، پاشاکلا، تیل خانی، قسمتی از ملک خیل صنم، کمانگرکلا، جنید، سراجکلا، ولوند، واکیکلا، چمازکتی، قسمتی از کوچکسرا، قسمتی از شهر ارطه، نماورکلا و نودهی بوده است در حال آب‌رسانی است.
 
معاون هماهنگ‌کننده سپاه کربلای مازندران گفت: همان‌طور که مردم در موقعیت‌های مختلف همراه سپاه و بسیج هستند در حال حاضر هم تمامی امکانات سپاه و بسیج در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

توزیع نان در مناطق آسیب‌دیده

بخشی خاطرنشان کرد: به‌دلیل قطعی برق، سپاه کربلا تهیه و توزیع نان به مناطق آسیب‌دیده را بر عهده دارد تا امور زندگی خانوارهای مناطق سیل و طوفان‌زده قائم‌شهر حالت عادی و مطلوب به خود گیرد.
 
وی در پایان با اعلام اینکه سپاه و بسیج جدای از مردم نیستند، گفت: اجازه نمی‌دهیم زندگی عادی مردم دچار چالش شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : اجازه نمی‌دهیم زندگی عادی مردم دچار چالش شود/ توزیع نان در مناطق آسیب‌دیده در قائم‌شهر

اجازه نمی‌دهیم زندگی عادی مردم دچار چالش شود/ توزیع نان در مناطق آسیب‌دیده در قائم‌شهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر