صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر جهاد کشاورزی بهشهر در گفتگو با خط امید:

16 میلیارد به بخش کشاورزی بهشهر خسارت وارد شد

مدیر جهاد کشاورزی بهشهر گفت: در بارش سنگین روز جمعه که به طوفان در برخی شهرهای مازندران ختم شد مجموعاً مبلغ 16 میلیارد و 910 میلیون ریال به بخش کشاورزی شهرستان خسارت وارد شد.

کد خبر : 41670

تاریخ انتشار : 13/06/1395 - 16:03


16 میلیارد به بخش کشاورزی بهشهر خسارت وارد شد

خلیل حقیقی در گفتگو با خبرنگار خط امید در خصوص میزان خسارات واردشده به بخش کشاورزی بهشهر در طوفان اخیر گفت: در بارش سنگین روز جمعه که به طوفان در برخی شهرهای مازندران ختم شد هزار و 500 هکتار ورس شالي یا همان خوابیدگی داشتیم که حدود 14 میلیارد و 500 میلیون ریال خسارت وارد شد.

 

وی در تشریح خسارات واردشده از بارندگی روز گذشته افزود: 65 کیلومتر از جاده بین مزارع و 10 کیلومتر جاده‌های شن‌ریزی شده آسیب دیدند که مبلغ تقریبی این خسارت حدود یک هزار و 50 میلیون ریال است.

 

مدیر جهاد کشاورزی بهشهر ادامه داد: تخریب چهار رشته قنات، سه رشته در شهیدآباد و یک‌رشته در کوهستان به طول 3 کیلومتر و 600 میلیون ریال، تخریب انهار سنتی به طول 10 کیلومتر و 400 میلیون ریال، تخریب 17 مورد سر دهنه چاه آب به مبلغ 340 میلیون ریال، تلف شدن دو رأس دام گوسفندی و از بین رفتن خوراک دام از دیگر خسارات این بارندگی بود.

 

این مسئول در پایان با اشاره به اینکه خسارت در بخش کشاورزی شهرستان بهشهر نسبت به شهرهای دیگر به دلیل اینکه طوفان نبوده حجم کمتری داشت، تصریح کرد: مجموعاً مبلغ 16 میلیارد و 910 میلیون ریال به بخش کشاورزی شهرستان خسارت وارد شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : 16 میلیارد به بخش کشاورزی بهشهر خسارت وارد شد

16 میلیارد به بخش کشاورزی بهشهر خسارت وارد شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر