صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دولت گویا به اشتباه بودن حقوق‌های نجومی اعتقادی ندارد

عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: گویا دولت معتقد نیست که حقوق‌های نجومی اقدامی غلط بوده است و فقط برای آرام کردن فضا با چند نفر برخورد کردند.

کد خبر : 41664

تاریخ انتشار : 13/06/1395 - 10:31


دولت گویا به اشتباه بودن حقوق‌های نجومی اعتقادی ندارد

به گزارش خط امید به نقل از فارس، سیدمحمدرضا مرندی عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: در رابطه با چگونگی واگذاری املاک شهرداری تهران اطلاعات دقیقی ندارم ولی اینکه دستگاه‌ها برای کارکنان‌شان تسهیلاتی ارائه دهند امری متعارف است.

وی افزود: ما در مجمع صنفی اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها یکسری واحدهای مسکونی را با قیمت‌های مناسب به اساتید ارائه دادیم و به طور کلی اینکه املاک ارزان و با تسهیلات در اختیار کارمندان قرار دهند اقدامی متعارف است.

مرندی گفت:‌ بحث حقوق‌های نجومی که مطرح شده است قرار بود از سوی قوه مجریه مورد پیگیری قرار بگیرد و مسئولان قوه مجریه اعلام کردند که با این قضیه برخورد می‌کنند ولی ابتدا گفتند 150 نفر بودند که سپس این آمار را به 15 نفر تقلیل دادند و پس از آن اعلام کردند که با 13 نفر برخورد شده و 2 میلیارد تومان بازگشته است در حالیکه در برابر این میزان پول دریافتی باز هم دولت به روی خودش نمی‌آورد زیرا تفکر همین تفکر است.

عضو هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: گویا دولت معتقد نیست که این حقوق‌ها اقدامی غلط بوده است و همین مدیران با همین حقوق‌ها به کارشان می‌آید و فقط برای آرام کردن فضا با 13 نفر برخورد کردند.

انتهای پیام/ 

  

دیدگاه شما در مورد : دولت گویا به اشتباه بودن حقوق‌های نجومی اعتقادی ندارد

دولت گویا به اشتباه بودن حقوق‌های نجومی اعتقادی ندارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر