صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

30 هکتار از اراضی کشت دوم خسارت دیدند/ کشت دومی‌ها بیمه نمی‌شوند

مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار با اشاره به اینکه آماری از خسارت شالیکوبی‌ها و مرغداری‌ها در دسترس نیست، گفت: تنها به 30 هکتار از اراضی کشاورزی که به کشت دوم برنج اختصاص یافته بود به دلیل بارش باران و طوفان آسیب رسیده است.

کد خبر : 41663

تاریخ انتشار : 13/06/1395 - 10:44


30 هکتار از اراضی کشت دوم خسارت دیدند/ کشت دومی‌ها بیمه نمی‌شوند

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،محمدرضا ضیائی در گفت‌و‌گو با بصیرنیوز با اشاره به طوفان شب گذشته در فریدونکنار و خسارت‌های احتمالی آن، اظهار کرد: از طوفانی که شب گذشته در فریدونکنار به وقع پیوست تاکنون هیچ‌گونه آماری مبنی بر خسارت به جهاد کشاورزی اعلام نشده است.
 
وی با بیان اینکه باید منتظر بود تا فردا آمار دقیق کارخانه‌ها و مرغداری‌‌ها مشخص شود، تصریح کرد: تنها به 30 هکتار از اراضی کشاورزی که به کشت دوم برنج اختصاص یافته بود به دلیل بارش باران و طوفان آسیب رسیده است.
 
مدیر جهاد کشاورزی فریدونکنار افزود: بیشترین خسارت احتمالی در فریدونکنار مربوط به آبی است که از بالادست به فریدونکنار به دلیل ته‌بند بودن سرریز می‌شود و اگر نهرهای موجود در این شهرستان ظرفیت توان آب را نداشته باشند با وارد شدن به زمین‌های کشاورزی خسارت به این اراضی وارد می‌شود.
 
ضیائی در پاسخ به این سوال که کشاورزان چگونه می‌توانند از بیمه خسارت استفاده کنند، گفت: محصول ناشی از کشت دوم بیمه نمی‌شود.
 
به گزارش بصیرنیوز، فریدونکنار 6 هزار و 500 هکتار زمین کشاورزی کشت برنج دارد.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : 30 هکتار از اراضی کشت دوم خسارت دیدند/ کشت دومی‌ها بیمه نمی‌شوند

30 هکتار از اراضی کشت دوم خسارت دیدند/ کشت دومی‌ها بیمه نمی‌شوند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر