صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام‌جمعه بهشهر:

عربستان پدرخوانده داعش است

امام‌جمعه بهشهر گفت: عربستان سعودی که یک دولت مزدور است و گروه‌های تروریستی ازجمله داعش را حمایت می‌کند اگر بگوییم عربستان پدرخوانده داعش است زیاده نگفتیم.

کد خبر : 41657

تاریخ انتشار : 12/06/1395 - 19:10


عربستان پدرخوانده داعش است

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بهشهر اظهار کرد: از سیاست‌های قطعی آمریکا و دولت‌های وابسته به آمریکا ازجمله عربستان سعودی اسلام‌ستیزی، شیعه ستیزی و ایران‌ستیزی است، آن‌ها می‌خواهند با اسلام، شیعه و ایران قدرتمند که الگوی مقاومت است بجنگند.


وی گفت: امروز عربستان سعودی که یک دولت مزدور است گروه‌های تروریستی ازجمله داعش را حمایت می‌کند اگر بگوییم عربستان پدرخوانده داعش است زیاده نگفتیم. آن‌ها با راه‌اندازی داعش سه خطر را متوجه اسلام کردند، اول اینکه آن‌ها به هیچ‌کس رحم نمی‌کنند در قاموس آن‌ها هیچ رحمی وجود ندارد در ظاهر انسان اما در باطن گرگ هستند.

 

امام‌جمعه بهشهر تصریح کرد: دومین خطر داعش این است که دین اسلام را به‌عنوان یک دین خشن که هیچ رحمی ندارد معرفی کردند که دشمن به بهانه همین رفتارها به ارزش‌های الهی و قرآن ما توهین می‌کند، امروز جاذبه اسلام به دست این خوارج داعشی دارد به دافعه تبدیل می‌شود.


وی در پایان سومین خطر گروه تروریستی داعش را ناامنی دانست و گفت: مسئله دیگر مسئله ناامن کردن دنیا است، همه این ناامنی‌ها و کشت و کشتارها زیر سر آمریکا است، آمریکا فتنه‌گری می‌کند و درجاهای مختلف این گروه تروریستی را زیر حمایت خود دارد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : عربستان پدرخوانده داعش است

عربستان پدرخوانده داعش است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر