صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کی‌روش تمام توان خود را برای پیروزی می‌گذارد و این کار ما را سخت می‌کند

رئیس فدراسیون فوتبال قطر پیش از دیدار ایران با عنابی‌ها گفت: دیدار با ایران بسیار سخت است اما ما به بازیکنان خودمان اطمینان داریم.

کد خبر : 41622

تاریخ انتشار : 11/06/1395 - 11:09


کی‌روش تمام توان خود را برای پیروزی می‌گذارد و این کار ما را سخت می‌کند

به گزارش خط امید به نقل از فارس، حمد بن خلیفه، رئیس فدراسیون فوتبال قطر شب گذشته در ورزشگاه آزادی حاضر شد و تمرینات عنابی‌ها را پیش از دیدار با ایران از نزدیک تماشا کرد.

وی در مصاحبه خبرنگاران قطری‌ گفت: ما به تیم ملی ایران احترام می‌گذاریم. ایران یکی از قدرت‌های آسیا است و یکی از بهترین شانس‌های راه یابی به جام جهانی 2018 روسیه است اما ما به جوانان خود ایمان داریم. درست است که این بازی بسیار سختی است ولی امیدواریم نتیجه خوبی بگیریم.

وی افزود: درست است که این بازی در ورزشگاه خانگی ایران و در میان هوادارانش برگزار می‌شود ولی از بازیکنان انتظار داریم تا تمرکز خود را برای این دیدار حفظ کنند و نتیجه مطلوب را کسب کنند. در ترکیب تیم ملی قطر بهترین بازیکنان حضور دارند و اکنون ما نسبت به گذشته خیلی بهتر شدیم و می‌توانیم به بازیکنان خود امیدوار باشیم.

رئیس فدراسیون قطر در پایان درباره وضعیت ایران گفت: بازی برابر ایران اصلا آسان نیست. این بازی در میان هوادارانش برگزار می‌شود و بازیکنان ایران تشنه پیروزی هستند. کارلوس کی‌روش سرمربی بزرگ و دوست ما هدایت تیم ملی ایران را بر عهده دارد و او همیشه تمام توان خود را می‌گذارد تا پیروز شود و این کار را برای ما سخت می‌کند.

انتهای پیام/آ 

  

دیدگاه شما در مورد : کی‌روش تمام توان خود را برای پیروزی می‌گذارد و این کار ما را سخت می‌کند

کی‌روش تمام توان خود را برای پیروزی می‌گذارد و این کار ما را سخت می‌کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر