صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

دولت با سورتینگ‌داران برخورد سلیقه‌ای نکند

رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق بازگانی مازندران در انتقاد از برخورد سلیقه‌ای دولت با سورتینگ‌‌‌دارن استان، گفت: در برخی از شهرستان‌های مازندران فرمانداری‌ها به بهانه مصرف رنگ‌های سرطان‌زا و شکلی کاملا سلیقه‌ای سورتینگ‌ها را پلمپ کرده‌اند.

کد خبر : 41619

تاریخ انتشار : 11/06/1395 - 11:02


دولت با سورتینگ‌داران برخورد سلیقه‌ای نکند

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،  سید محمد جعفری در کمسیون تخصصی بازرگانی، امور گمرکی و حمل و نقل مازندران که در اتاق بازرگانی استان برگزار شد، با اشاره به مشکلات باغداران و سورتینگ‌داران مازندران، اظهار کرد: زمان چینش مرکبات استان در یک بازه 45 تا 60 روزه است که این زمان برای 2 تا 3 میلیون تن مرکبات کافی نیست، از این رو با عملیات سبززدایی می‌توان این بازه زمانی را تا 90 روز افزایش داد.

وی در انتقاد از برخورد سلیقه‌ای دولت با سورتینگ‌‌‌دارن مازندران، افزود: در برخی از شهرستان‌های مازندران فرمانداری‌ها به بهانه مصرف رنگ‌های سرطان‌زا و شکلی کاملا سلیقه‌ای سورتینگ‌ها را پلمپ کرده‌اند که این کار مورد قبول نیست.

رئیس کمیسیون بازرگانی اتاق بازگانی مازندران با تاکید بر آزاد بودن بخش خصوصی در قالب ضوابط استاندار به منظور تولید، تصریح کرد: در اقتصاد آزاد، بخش خصوصی مختار است از هر روش‌ که به مردم آسیبی وارد نکند جهت بهرمندی از سود استفاده کند اما باید دید استفاده و یا نحوه صحیح افزودن رنگ به مرکبات به مردم آسیب خواهد رساند یا خیر.

جعفری در پایان با بیان اینکه باید با تشکیل کمیته‌ای مسائل مربوط به سبززدایی، رنگ افزایی و واکس مرکبات بررسی شود، خاطرنشان کرد: کمیته مذکور باید در اولین فرصت مشکلات مربوطه را بررسی و در جهت حل آن به نتیجه برسد تا بازار مرکبات مازندران در سال 95 شاهد معضلات گذشته خود نباشد. 

  

دیدگاه شما در مورد : دولت با سورتینگ‌داران برخورد سلیقه‌ای نکند

دولت با سورتینگ‌داران برخورد سلیقه‌ای نکند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر