صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مازندران درگیر جلسات کلیشه‌ای/ جلساتی که فقط به خوش و بش ختم می‎شود!

مازندران این روزها درگیر جلسات کلیشه‌ای است، دومین جلسه شورای اداری مازندران تنها به خوش و بش مسئولان ارشد استان با معاون سیاسی وزیر کشور و برگزاری یک جلسه سخنرانی از مسئولان استانی و معاون وزیر کشور ختم شد.

کد خبر : 41596

تاریخ انتشار : 10/06/1395 - 10:32


مازندران درگیر جلسات کلیشه‌ای/ جلساتی که فقط به خوش و بش ختم می‎شود!

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،جلسات شورای اداری استان مازندران در این ماه برای دومین بار برگزار شد، این در حالی است که جلسات شورای اداری به صورت ماهی یک بار باید برگزار شود.

اولین جلسه شورای اداری مازندران به مناسب هفته دولت و به واسطه حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد. این جلسه که همه مدیران استانی در آن حضور داشتند، بیش از چهار ساعت طول کشید و همه مدیران استان موظف به حضور در جلسه بودند.

در دو جلسه استانی به مدیران استانی فرصت ارائه اطهار نظر داده نشد و تنها به برنامه‌های روتین که در هر جلسه اداری با حضور مدیران برگزار می‌شود اکتفا شد.

صحبت‌های خیریان‌پور و خیرمقدم، ارائه گزارش توسط استاندار مازندران و نیز در پایان صحبت‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که این بار با اتمام صحبت‌های وزیر جلسه به اتمام نرسید، به این دلیل که مراسم تودیع و معارفه رئیس برنامه و بودجه استانداری مازندران هم برگزار شد و مدیران استانی بعد از اتمام صحبت‎های وزیر مستمع سخنرانی دژپسند و مدیر جدید برنامه و بودجه استان مازندران بودند، البته یوسف‌نژاد نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس شورای اسلامی و مسئولان اپراتور همراه اول و ایرانسل نیز در این جلسه به اقدمات انجام شده در استان اشاراتی داشتند.

دومین جلسه شورای اداری مازندران در این هفته طبق روال با ارائه گزارش توسط معاون سیاسی امنیتی آغاز و پس از شنیدن صحبت‌های استاندار مازندران، مقیمی درباره ضرورت توجه به انتخابات و گزارش اقدامات انجام شده توسط دولت مطالبی را مطرح کرد. شنیده شد که مقیمی پیش از حضور در استانداری مازندران در ساختمان شماره دو استاندرای جلساتی را با دهیاران بخش‌های مرکز استان مازندران داشت، برگزاری جلسات دیگر در اداره کل ارشاد استان مازندران از دیگر برنامه‌های مقیمی در استان بود که در این دو برنامه از حضور رسانه‌ها ممانعت به عمل آمد.

پیش از این نیز مقیمی در همایش فرمانداران شهرهای کشور، جلسات خصوصی در دو مقطع زمانی با فرمانداران سراسر کشور داشت. 

  

دیدگاه شما در مورد : مازندران درگیر جلسات کلیشه‌ای/ جلساتی که فقط به خوش و بش ختم می‎شود!

مازندران درگیر جلسات کلیشه‌ای/ جلساتی که فقط به خوش و بش ختم می‎شود!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر