صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

انتقاد عضو مجلس خبرگان رهبری از توزیع اعتبارات ورزشی

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان گفت: اعتبارات ورزشی براساس نیاز مناطق و شهرها تقسیم نمی‌شود و شهرهایی مانند جویبار نیاز به حمایت بیشتر دارند.

کد خبر : 41578

تاریخ انتشار : 09/06/1395 - 09:38


انتقاد عضو مجلس خبرگان رهبری از توزیع اعتبارات ورزشی

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،

آیت‌الله علی معلمی در مراسم تکریم از ورزشکاران و مدال‌آوران استان مازندران در المپیک ریو 2016 و آغاز عملیات احداث سالن ورزشی 5 هزار‌ نفری شهرستان جویبار، هشتم شهریور را یادآور روزی دانست که کشور ایران در شرایط سختی قرار داشت و ملت و دولت با پشتوانه امام راحل توانستند انقلاب را حفظ کنند.

وی به موفقیت جوانان جویباری در المپیک ریو اشاره کرد و افزود: اگر موفقیت ورزشکاران جویباری در المپیک روی نمی‌داد شاید وزیر ورزش امروز در این خطه نبودند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان خطاب به استاندار گفت: استاندار مازندران باید گوشه چشمی به جوانان داشته باشد تا زمینه توسعه ورزش در جویبار فراهم شود.

معلمی ورزشکاران را به روحیه پهلوانی و جوانمردی سفارش و اظهار کرد: ورزشکاران به خدا پناه ببرند و این موقعیت را قدر بدانند و باید پهلوانی را با اتکا به خدا و تبعیت از سیره مولی علی(ع) بدست آورند.

وی بیان کرد: باید از هیئت کشتی جویبار و مربیان تشکر جدی شود و اگر دوست دارند در آینده نزدیک مدال‌های خوش‌رنگی داشته باشیم، بستر رشد این ورزش را در این شهرستان رونق دهند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان با انتقاد از توزیع اعتبارات ورزشی گفت: اعتبارات ورزشی بر اساس نیاز مناطق و شهرها تقسیم نمی‌شود و شهرهایی مانند جویبار نیاز به حمایت بیشتر دارند.

معلمی در پایان با بیان اینکه مدیرکل ورزش و جوانان در حمایت از ورزشکاران تلاش وافری داشته است، بیان کرد: متأسفانه اعتبارات بر اساس سرانه جمعیتی و بر اساس نیاز تقسیم نمی‌شود درحالی که جویبار به تنهایی نشان داد ظرفیت کسب مدال‌های بیشتری را برای کشور در مسابقات مهم دارد. 

  

دیدگاه شما در مورد : انتقاد عضو مجلس خبرگان رهبری از توزیع اعتبارات ورزشی

انتقاد عضو مجلس خبرگان رهبری از توزیع اعتبارات ورزشی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر