صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

برخورد متفاوت کی‌روش با نکونام در قیاس با دستیاران قبلی‌اش/ استقبال رئیس از ملی‌پوشان

در تمرین امروز تیم ملی فوتبال کشورمان رئیس فدراسیون فوتبال از اعضای کادر فنی و بازیکنان استقبال کرد.

کد خبر : 41512

تاریخ انتشار : 07/06/1395 - 07:44


 برخورد متفاوت کی‌روش با نکونام در قیاس با دستیاران قبلی‌اش/ استقبال رئیس از ملی‌پوشان

به گزارش خط امید به نقل از تسنیم،  تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان پس از اردوی ایتالیا از امروز (شنبه) آغاز شد که بازیکنان مراحل آماده‌سازی را از ساعت 18:30 در زمین چمن پژوهشگاه صنعت نفت پیگیری کردند.

* در حالی که از سوی کی‌روش هیچ لیستی برای دعوت از بازیکنان به این اردو به رسانه‌ها و حتی سایت فدراسیون فوتبال اعلام نشده بود، 20 بازیکن از امروز در اردو حضور یافتند. تمرین عصر امروز هم در حالی با حضور این 20 بازیکن آغاز شد که پیش از تمرین گفته شد ظاهراً کی‌روش صبح امروز هم یک جلسه بازیکنانش را در پژوهشگاه صنعت نفت تمرین داده است. 

* مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال به‌همراه محمدرضا ساکت مدیر تیم‌های ملی پیش از ورود بازیکنان به محل تمرین در پژوهشگاه صنعت نفت حاضر شده بودند. آنها به هنگام پیاده شدن کادر فنی و بازیکنان از اتوبوس تیم از آنها استقبال کردند. 

* تمرینات پس از صحبت‌های کی‌روش برای بازیکنان و اعضای کادر تیم ملی زیر نظر میکو، مربی بدنساز و دکتر دیه‌گو، مربی آمادگی جسمانی تیم ملی آغاز شد و سایر دستیاران کی‌روش فقط نظاره‌گر این تمرین بودند. علیرضا حقیقی، علیرضا بیرانوند و محمدرضا اخباری نیز به‌صورت اختصاصی تمرینات خود را با دن‌گاسپار پشت سر گذاشتند.

* پس از تمرینات ابتدایی بازیکنان در قسمتی از زمین کار با توپ را در دستور کار قرار دادند که در این حین جواد نکونام، مربی جدید تیم ملی به‌همراه کارلوس کی‌روش با یکدیگر گفت‌وگوی کوتاهی انجام دادند.

* آنچه در تمرین امروز تیم ملی دیده شد رفتار متفاوت کی‌روش با جواد نکونام در قیاس با دستیاران ایرانی پیشین‌اش بود، چرا که در زمان حضور مجید صالح و علی کریمی در تیم ملی دیده شده بود که آنها جدا از سایر دستیاران قرار دارند و کی‌روش به همراه سایر مربیان تمرینات را دنبال می‌کند، اما این بار سرمربی پرتغالی تیم ملی بیشتر زمان تمرین که رسانه‌ها حق پوشش آن را داشتند در کنار نکونام دیده شد.

* بازیکنان پس از گذشت 15 دقیقه از تمرین به سه دسته تقسیم شدند و تمرینات استقامتی را پشت سر گذاشتند.

* با توجه به اینکه پیش از آغاز تمرین اعلام شده بود رسانه‌ها فقط قادر به پوشش 15 دقیقه ابتدایی تمرین هستند با اندکی ارفاق و پس از گذشت 25 دقیقه رسانه‌ها به بیرون از محل تمرین تیم ملی هدایت شدند تا کی‌روش شاگردانش را پشت درهای بسته تمرین دهد.

* بخش حاشیه‌ای تمرین امروز مربوط به برخورد یکی از ماشین‌های صداوسیما با ماشین کارلوس کی‌روش بود که نگرانی راننده سرمربی تیم ملی را به‌دنبال داشت. 

به گزارش تسنیم، درباره برنامه تیم ملی برای روزهای آینده هیچ اطلاع‌رسانی صورت نگرفته و زمان تمرین فردا مشخص نیست.

انتهای پیام/ 

  

دیدگاه شما در مورد : برخورد متفاوت کی‌روش با نکونام در قیاس با دستیاران قبلی‌اش/ استقبال رئیس از ملی‌پوشان

 برخورد متفاوت کی‌روش با نکونام در قیاس با دستیاران قبلی‌اش/ استقبال رئیس از ملی‌پوشان

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر