صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کنسرت‌ها محل تمسخر اعتقادات دینی مردم شده است/ هنوز وعده‌های انتخاباتی رییس‌جمهور عملی نشده

امام جمعه بابلسر با بیان اینکه آنچه که در کنسرت‌ها مشکل است موضوع بی‌بند و باری است، گفت: کنسرت‌ها محل تمسخر اعتقادات دینی مردم شده است.

کد خبر : 41501

تاریخ انتشار : 06/06/1395 - 10:39


کنسرت‌ها محل تمسخر اعتقادات دینی مردم شده است/ هنوز وعده‌های انتخاباتی رییس‌جمهور عملی نشده

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،  حجت‌الاسلام علی‌اکبر طلابیان در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بابلسر با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: ترور این دو شهید بزرگوار نشانه جنایات وابستگان به اسرائیل و صهیونیست است.

 

وی با بیان اینکه ایران دچار تروریسم دولتی شده است، افزود: آمریکا گروه‌های تروریستی را پرورش می‌دهد و به جان مردم می‌اندازد تا به اهداف شوم خود برسد.

 

امام جمعه بابلسر با اشاره به اینکه آنچه دشمنان پرورش داده‌اند بلای جان خودشان شده است، تصریح کرد: چه تروریست دولتی و چه تروریست غیردولتی از سوی جمهوری اسلامی ایران محکوم است و غرب بداند به وسیله تروریسم نمی‌تواند به اهداف شوم خود برسد.

 

طلابیان با تبریک فرا رسیدن هفته دولت، به دیدار روز گذشته رهبر معظم انقلاب با هیات دولت اشاره کرد و گفت: دولت یازدهم خدمات خوبی ارائه داده و رهبری همواره از خدمات دولت‌ها تقدیر کرده‌اند.

 

وی با بیان اینکه به فرجام رساندن برجام انرژی زیادی از دولت گرفت اگرچه طرف مقابل نامردی می‌کند، خاطرنشان کرد: ما از هیات مذاکره‌کننده خود گله نداریم اما فریب خوردن بعد از برجام، اعتماد کردن به دشمن و انجام کارهای نقد در برابر وعده‌های نسیه غرب، دردآور است.

 

خطیب جمعه بابلسر با تاکید بر لزوم هوشیار بودن دولت در برابر بدعهدی طرف مقابل، بیان کرد: دلتمردان تا زمانی که غرب اقدامی انجام نداده، اقدام نکنند و در برابر حرف بی‌عمل طرف مقابل، تنها حرف بزنند.

 

طلابیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسئله حقوق‌های نجومی، متذکر شد: مسئله حقوق‌های نجومی موضوع ساده‌ای نبود و نباید از این قضیه به آسانی عبور کرد.

 

وی اضافه کرد: مردم و جوانان تحصیل‌کرده، دریافت‌های خود را با این دریافت‌های غیرعادلانه مقایسه می‌کنند و این موضوع موجب بی‌اعتمادی آنها می‌شود.

 

امام جمعه بابلسر با بیان اینکه باید با مدیران متخلف برخورد شود، یادآور شد: اینکه این نجومی‌بگیران متخلف استعفا دهند و بعد آنها را ذخیره نظام بنامیم، صحیح نیست.

 

طلابیان تاکید کرد: باید تا آخر ایستاد و قاطعانه با متخلفان برخورد و دست غارتگران بیت‌المال را قطع کرد.

 

وی با بیان اینکه دولت نباید وارد مسائل حاشیه‌ای انتخابات شود، ادامه داد: دولت باید تا آخرین روز کاری تلاش و برای حل مشکلات مردم برنامه‌ریزی کند.

 

خطیب جمعه بابلسر با طرح این پرسش که مگر چند درصد مردم مشکلشان کنسرت است که بالاترین مقام اجرایی دولت در یک جلسه غیرمرتبط وزیر ارشاد را به دلیل لغو برخی کنسرت‌ها مورد عتاب قرار می‌دهد، اظهار کرد: بنا به گفته وزیر کشور، کمتر از یک رصد از کنسرت‌ها لغو شده است.

 

طلابیان با بیان اینکه این موضوع یک حاشیه است و موجب شده تا رسانه‌های بیگانه با طرح آن از سوی بالاترین مقام اجرایی کشور، سواستفاده کنند، افزود: مشکل مردم کشور ما اشتغال جوانان، بیکاری، ازدواج و مسکن است.

 

وی با بیان اینکه آنچه که در کنسرت‌ها مشکل است، موضوع بی‌بند و باری است، تصریح کرد: کنسرت‌ها محل تمسخر اعتقادات دینی مردم شده است.

 

امام جمعه بابلسر با بیان اینکه دلتمردان گرفتار منجلاب نقشه‌های دشمن شده‌اند، خاطرنشان کرد: سه سال از عمر دولت گذشت، کارهای خوبی انجام شد اما هنوز مقدمات بعضی وعده‌های انتخاباتی و پیش از برجام رییس‌جمهور عملی نشده است.

 

طلابیان در پایان تاکید کرد: رفع مشکلات مردم برای دولت اصل باشد و خود را درگیر حواشی نکنند.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : کنسرت‌ها محل تمسخر اعتقادات دینی مردم شده است/ هنوز وعده‌های انتخاباتی رییس‌جمهور عملی نشده

کنسرت‌ها محل تمسخر اعتقادات دینی مردم شده است/ هنوز وعده‌های انتخاباتی رییس‌جمهور عملی نشده

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر