صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

آل‌سعود به آل‌سقوط تبدیل شده است/ آمار بالای بیکاری جوانان تحصیل‌کرده در کشور جای تأمل دارد

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برای کشورمان که پرچم انبیا را به دوش گرفته، وجود آمار بالای بیکاری جوانان تحصیل‌کرده جای تأمل دارد.

کد خبر : 41498

تاریخ انتشار : 06/06/1395 - 10:36


آل‌سعود به آل‌سقوط تبدیل شده است/ آمار بالای بیکاری جوانان تحصیل‌کرده در کشور جای تأمل دارد

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،   محسن رضایی در دهمین یادواره شهدای گمنام روستای خوشواش آمل، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با ویژگی‌های شاخصی در دنیا مطرح شده و بسیاری از کشورهای آزادیخواه در حال الگوبرداری از او هستند.

وی عظمت و اقتدار ایران اسلامی را بدون حکمت ندانست و افزود: در شرایط حساسی که هم اکنون در دنیا حاکم است، با ندای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و پیام‌های ارزشمند مقام معظم رهبری پرچمی در دنیا برافراشته شده که حرف انبیا، اهل بیت و اولیای الهی را می‌زند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام اینکه نباید به خود و دیگر مسئولان نگاه کنیم و بگوییم که ما داریم انقلاب را پیش می‌‌بریم، یادآور شد: انقلاب اسلامی حادثه ساده‌ای نیست، هر چند امروزه حوادث کوچک و بزرگی در حال شکل‌گیری است ولی ملت ایران همیشه صادقانه وارد میدان شده و الطاف الهی به آنها اختصاص می‌یابد.

این مسئول با اشاره به اینکه امروزه تبلیغات گسترده‌ای در فضای مجازی، اینترنت و شبکه‌های مختلف علیه ایران انجام می‌شود، ادامه داد: نور الهی با این فعالیت‌های خرد و کوچک خاموش نمی‌شود.

رضایی با تأکید بر اینکه آل‌سعود به آل‌سقوط تبدیل شده و در حال سقوط به عمق جهنم الهی است،‌ خاطرنشان کرد: این افراد چندی قبل منافقین را گرد هم آورده و در پاریس برای آنها برنامه ویژه‌ای داشتند و برای هر فرد هزینه‌های دلاری هنگفتی شد.

وی افزود: این افراد با منافقین صحبت‌هایی داشته و آنها را منتشر کردند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام اینکه جنگ تحمیلی دستاوردهای عظیمی برای ما داشت، یادآور شد:‌ در کشورمان تعداد 20 هزار نفر از منافقانی که توبه کردند را شاهد هستیم و آنها در جامعه زندگی و فعالیت دارند.

این مسئول با اشاره به اینکه منافقان افراد زیادی را به بدترین شکل ممکن شکنجه داده و به شهادت رساندند، افزود: این افراد از عوام و افراد عادی بودند که شکنجه‌های زیادی را تحمل کردند.

رضایی با اعلام اینکه داعش امروزه دست به جنایت‌های بزرگی زده و خلبانی را در قفس به آتش کشید و جلوی دوربین سوزاند، تصریح کرد: داعشی‌های پست حتی تصویر به خاکستر تبدیل شدن این خلبان را هم به تصویر کشیدند.

وی با اعلام اینکه افتخار ملت ایران این است با کسانی می‌جنگد که بدترین افراد روی زمین هستند، بیان کرد: ملت ایران در راه مقاومت گام برداشته، هر چند مقاومت فلسفه اصلی ماست.

رضایی با اشاره به اینکه انقلابمان هدفش مقاومت برابر صهیونیست و دنیای استکبار است تا به ارزش‌های اسلامی و انسانی حفظ و پابرجا بماند، اظهار کرد: ایران مقابل افرادی به مقاومت پرداخته که تجاوز به مظلومان را افتخار خود می‌داند.

این مسئول با اشاره به اینکه در آینده شکست سنگین‌تری برای استکبار جهان در پیش است، خاطرنشان کرد:‌ دشمنانمان ماهیت مشخصی دارند و علت مبارزه آنها با ایران مشخص است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اعلام اینکه از 5 سال گذشته تاکنون جریان جدیدی به راه افتاده که در پیشانی آن آل‌سعود و پشت صهیونیست‌ها جای دارند، یادآور شد: هم اکنون این جریان به صورت علنی وارد میدان شد در حالی که در گذشته با جنگ تحمیلی پشت سر صدام فعالیت داشته است.

وی با اشاره به اینکه آل‌سعود امروزه با غرور علناً وارد صحنه بدخواهی و دشمنی شده است،‌ اظهار کرد: صهیونیست‌ها و آمریکا نمی‌خواهند خود را مقابل ایران وارد میدان کرده و کشته بدهند و در این راه نیز هزینه‌ها را هم نیز خودشان نمی‌پردازند.

رضایی با تأکید بر اینکه امروزه هزینه جنگ در یمن و دیگر بخش‌ها را عربستان می‌دهد و آمریکا در این بین هزینه‌ای ندارد، اضافه کرد: آمریکا و استکبار فکر می‌کنند اگر آل‌سعود با ما درگیر شود جنگ اسلام با اسلام به راه افتاده و با جنگ مسلمانان مقابل یکدیگر جمهوری اسلامی ایران دیگر به اسرائیل فکر نمی‌کند.

رضایی با اعلام اینکه ایران اسلامی قدرت بزرگی در منطقه است، خاطرنشان کرد: توطئه جدید به دنبال آن بوده که به جای جبهه اسلام با کفر، جبهه اسلام با اسلام را تشکیل دهد که محوریت این بین با عربستان سعودی و وهابیت است.

وی با اشاره به اینکه دشمنان قصد ورود به خلیج فارس را داشته و می‌خواهند به وسیله دلارهای نفتی و ارتش آ‌ل‌سعود وارد دور جدیدی از جنگ اسلام با اسلام شوند، یادآور شد: عربستان سعودی محور توطئه‌ها است و آل‌سعود در پیشانی توطئه‌افکنی علیه ایران قرار دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه دشمنان می‌خواهند ندا و پیام اسلام‌خواهی را که از سوی ایران بلند شده خاموش کنند، متذکر شد: خداوند جوانانمان را انتخاب کرده تا همانند نام انبیا در عاشورا و نبردهای الهی پرچم خدا را مقابل شیاطین بلند کنند، هر چند امروزه جوانان ایران اسلامی مقابل توطئه‌ها در دفاع از حرم اهل بیت قرار دارند.

رضایی با اشاره به اینکه مقاومت ایران تنها در جبهه سیاسی اتفاق نداد، خاطرنشان کرد: همانطور که رهبر انقلاب اسلامی فرمودند اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه زندگی ما مقاومتی باشد پس باید در دهان فقر و بیکاری و گرانی در این مملکت زد.

وی بیان کرد: همانند ایستادگی در اعتقادات باید در فناوری‌های مختلف، کشاورزی، علوم پزشکی ایستادگی کرده و اقتصاد کشور را متحول کنیم.

وی با اشاره به اینکه مسئولان سیاسی باید امسال پاسخ درستی برای مقام عظمای ولایت جهت ایجاد تحولات اقتصادی، رفع مشکل بیکاری، گرانی و مشکلات اجتماعی داشته باشند، ادامه داد: برای کشورمان که پرچم انبیا را به دوش گرفته وجود آمار بالای بیکاری جوانان تحصیل‌کرده جای تأمل دارد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه کشورمان همیشه طرفدار صلح است، ادامه داد: دشمنان مقابل ایران در بخش‌های مختلف علمی و اقتصادی سر تعظیم فرود آوردند، پس با این وجود جوانانمان می‌توانند در مشکلات مختلف کشاورزی، اقتصادی و سیاسی گره‌گشا باشند.

این مسئول با تأکید به اینکه مقاومت از خیابان‌های تهران تا دمشق تنها در بغداد ادامه می‌یابد، اظهار کرد:‌ فلسفه مقاومت این است که باید در همه امور متحول بوده و دست به تحول بزنیم.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان با اشاره به اینکه باید بیانات رهبر انقلاب را به جان و دل بخریم، گفت: مقاومت علاوه بر بخش‌های مختلف باید در صحنه‌های سیاسی هم شکل بگیرد. 

  

دیدگاه شما در مورد : آل‌سعود به آل‌سقوط تبدیل شده است/ آمار بالای بیکاری جوانان تحصیل‌کرده در کشور جای تأمل دارد

آل‌سعود به آل‌سقوط تبدیل شده است/ آمار بالای بیکاری جوانان تحصیل‌کرده در کشور جای تأمل دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر