صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام‌جمعه بهشهر خطاب به دولت:

گرانی و تورم را حل کنید / مردم از معیشت و هزینه‌های زندگی می‌نالند

امام‌جمعه بهشهر در تذکر دیگری به دولت گفت: گرانی و تورم را حل کنید، هر جا می‌رویم مردم از معیشت و هزینه‌های زندگی می‌نالند، حالا ما در هفته دولت مدام بگوییم فلان افتتاح پروژه و فلان کلنگ زنی را داریم، کمی به داد این مردم فهیم و انقلابی برسیم.

کد خبر : 41492

تاریخ انتشار : 05/06/1395 - 21:13


گرانی و تورم را حل کنید / مردم از معیشت و هزینه‌های زندگی می‌نالند

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت‌الاسلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته شهرستان بهشهر بابیان اینکه امیرالمونین می‌فرمایند در زندگی حساب گر باش اظهار داشت: دولت باید حسابگر و نظارت‌گر باشد فیش‌های حقوقی و حقوق غیرمتعارف و حق مردم را نادیده گرفتن نظارت شود نباید این‌چنین از بیت‌المال چپاول شود و به مردم ما فشار اقتصادی بیاید.

وی با اشاره هفته دولت گفت: در هفته دولت در کنار تبریک و قدردانی از دولتمردان، باید مروری هم به کارنامه دولت داشته باشیم و وظایفی که باید انجام دهند را تذکر دهیم.

امام‌جمعه بهشهر با تأکید بر اینکه دولتمردان همراه با مردم باشند خاطرنشان کرد: روحیه مردمی داشتن، پای صحبت مردم نشستن و حریم قائل نشدن بین خود و مردم موضوعات مهمی است که همیشه باید مورد توجه دولتمردان قرار گیرد.

وی روحیه مردمی داشتن را لازمه دولتمردان دانست و ادامه داد: مسئولین دولتی فکر کنند، با مجاهدت و حضور در صحنه همین مردم، امروز رئیس‌جمهور، معاون اول و وزیر هستند و سایر مسئولیت‌های کلیدی کشور را دارند.

سید عربعلی جباری گفت: دولتمردان احساس تکلیف و مسئولیت کنند، بیت‌المال مسلمانان نباید دستخوش نااهلان غارتگران و چپاولگران قرار گیرد، این‌ها همگی دستورات مقام معظم رهبری است چراکه این مردم ولی‌نعمتان ما هستند.

امام‌جمعه بهشهر در تذکر دیگری به دولت گفت: گرانی و تورم را حل کنید، هر جا می‌رویم مردم از معیشت و هزینه‌های زندگی می‌نالند، حالا ما در هفته دولت مدام بگوییم فلان افتتاح پروژه و فلان کلنگ زنی را داریم، کمی به داد این مردم فهیم و انقلابی برسیم، هنوز برخی روستاها آب شرب، جاده و برق ندارند رسیدگی به این مردم از مطالبات مقام معظم رهبری است.

وی در پایان تصریح کرد: بر اساس گفته مقام معظم رهبری حفظ روحیه انقلابی باید مورد توجه دولت قرار گیرد، رهبری فرمودند که « من دیپلمات نیستم، انقلابی هستم»، غافل نشدن از ارزش‌های انقلاب و غافل نشدن از دشمنی‌های آمریکا و اسرائیل و جدی گرفتن نفوذ دشمن، مصادیق انقلابی بودن است.

  

  

دیدگاه شما در مورد : گرانی و تورم را حل کنید / مردم از معیشت و هزینه‌های زندگی می‌نالند

گرانی و تورم را حل کنید / مردم از معیشت و هزینه‌های زندگی می‌نالند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر