صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مطالبات گندم کاران پرداخت شود/ دولت باید خدمت‌گذار مردم و پیرو مکتب انقلاب و اسلام باشد

نماینده ولی فقیه در مازندران در تشریح شاخصه‌های دولت اسلامی، گفت: دولت باید خدمت‌گذار مردم و پیرو مکتب انقلاب و اسلام باشد.

کد خبر : 41491

تاریخ انتشار : 05/06/1395 - 21:04


مطالبات گندم کاران پرداخت شود/ دولت باید خدمت‌گذار مردم و پیرو مکتب انقلاب و اسلام باشد

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،

آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ساری، با اشاره به نعمت‌های خدادادی و ظرفیت صنعتی و کشاورزی بالای مازندران، اظهار کرد: دشمنان نظام لحظه‌ای از افکار پلید خود دست برنمی‌دارند، پس دولت ما نیز نباید منتظر تغییر سیاست‌های آنها باشند.

وی خواستار پرداخت به‌موقع مطالبات گندم‌کاران مازندران شد و افزود: هنوز بخشی از مطالبات گندم‌کاران استان برای فروش گندم پرداخت‌نشده است که باید  برای پرداخت حق این زحمت‌کشان برنامه‌ریزی شود.

نماینده ولی فقیه در مازندران به هفته دولت اشاره کرد و گفت: این ایام فرصت مناسبی است تا دولت گزارشی از عملکرد سالانه خود را ارائه دهد.

طبرسی در تشریح شاخصه‌های دولت اسلامی، بیان کرد: دولت باید خدمت‌گذار مردم و پیرو مکتب انقلاب و اسلام باشد.

وی با تاکید بر لزوم انجام نقد منصفانه، خاطرنشان کرد: انتقاد، از سر دلسوزی برای انقلاب و نظام باشد و نباید موجب تخریب شود.

امام جمعه ساری در ادامه خواستار بیان شفاف نتایج برجام و مسائلی که در آن گذشت برای مردم شد و اضافه کرد: نتایج برجام باید برای مردم بازگو و شفاف‌سازی شود زیرا دولت با همه تبلیغات نتوانسته آن را به‌درستی تبیین کند و باید در این زمینه برنامه‌ریزی شود.

طبرسی در پایان با تبریک به مدال‌آوران المپیک ریو، گفت: به‌رغم همه ناداوری‌ها، ایران در این مسابقات خوب ظاهر شد و باید از این قهرمانان ملی حمایت شود تا این مدال‌ها تکرار و حتی بیشتر شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : مطالبات گندم کاران پرداخت شود/ دولت باید خدمت‌گذار مردم و پیرو مکتب انقلاب و اسلام باشد

مطالبات گندم کاران پرداخت شود/ دولت باید خدمت‌گذار مردم و پیرو مکتب انقلاب و اسلام باشد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر