صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

ایران مدیون ورزشکاران المپیکی مازندران است/ اختصاص 610 میلیارد ریال به بخش ارتباطات قائم‌شهر

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه باید به مازندران با نگاه ملی توجه شود، ایران را مدیون ورزشکاران المپیکی این استان دانست.

کد خبر : 41489

تاریخ انتشار : 05/06/1395 - 21:02


ایران مدیون ورزشکاران المپیکی مازندران است/ اختصاص 610 میلیارد ریال به بخش ارتباطات قائم‌شهر

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، 

محمود واعظی در نشستی که به مناسبت هفته دولت در فرمانداری قائم‌شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و با بیان اینکه در مازندران همدلی خوبی به چشم می‌خورد اما مشکلاتی وجود دارد که در گذشته مورد بی‌مهری قرار گرفت، اظهار کرد: سرمایه بزرگ همدلی را با جریان انتخابات به هم نزنید، اگر همگان این سرمایه را حفظ کنند تمامی مشکلات اقتصادی و سیاسی حل خواهد شد.

وی با بیان اینکه باید به مازندران با نگاه ملی توجه شود، ایران را مدیون ورزشکاران المپیکی این استان دانست و افزود: بهداد سلیمی را به عنوان قهرمان المپیک قبول داریم و عکس‌العمل رهبری و مردم بهترین هدیه برای ورزشکاران المپیکی است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه امسال شاخص‌های معدل و تورم را در کشور تک رقمی کردیم، تصریح کرد: در بحث اشتغال که معضل اصلی در کشور است، مازندران از وضعیت بهتری نسبت به سایر استان‌ها برخوردار است.

واعظی با اشاره به امنیت و آرامش ایجاد شده در کشور، خاطرنشان کرد: با وجود آنکه اطراف کشورمان ناامن است اما ایران لنگرگاه ثبات است.

وی با بیان اینکه رابطه تعاملی خوبی میان مجلس و دولت وجود دارد، گفت: در این کشور مقام معظم رهبری هوشمندانه رهنمود می‌دهند لذا ایران برخلاف دیگر کشورها که با مواجه شدن یا بم‌بست نمی‌دانند چکار کنند، در ایران راهبردهای رهبری نقش اساسی در منطقه دارد.

وزیر ارتباطات دولت یازدهم با بیان اینکه با 45 هزار تومان مشکل معیشت مردم جل نخواهد شد، بیان کرد: باید به جای پرداخت یارانه، برای جوانان شغل ایجاد شود.

واعظی گفت: با برجام بسیاری از مشکلات حل شد و باید از فرصت برداشته شدن تحریم برای توسعه اقتصادی و ایجاد شغل استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه در پنج ماه نخست امسال رشد صنعت 8.8 درصد بود، افزود: هزار و 300 کارخانه‌ کوچک و بزرگ تعطیل و نیمه‌تعطیل راه‌اندازی مجدد شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در بخش کشاورزی چهار درصد خرید گندم افزایش داشت، تصریح کرد: در استان مازندران می‌توان کیوی و مرکبات را به روسیه صادر کنیم.

این مسئول یادآور شد: در زمینه گندم با خریداری 11 میلیون تن رکورددار و خودکفا شدیم و حدود 500 شغل ایجاد شد.

واعظی با اشاره به فعالیت‌های وزارت ارتباطات در حوزه شهرستان قائم‌شهر، گفت: در این شهرستان از مراحل نخست دولت تا به حال رشد پهنای باند و شبکه انتقال سه برابر شد و مشترکان اینترنت نیز 6 برابر شدند.

وی در پایان با اشاره به اینکه نسل سوم همراه اول به سه شهر از شهرستان قائم‌شهر و نسل چهارم یک شهر افزایش می‌یابد، گفت: میزان سرمایه‌گذاری در بخش ارتباطات در شهرستان قائم‌شهر تا پایان امسال به 610 میلیارد ریال خواهد رسید. 

  

دیدگاه شما در مورد : ایران مدیون ورزشکاران المپیکی مازندران است/ اختصاص 610 میلیارد ریال به بخش ارتباطات قائم‌شهر

ایران مدیون ورزشکاران المپیکی مازندران است/ اختصاص 610 میلیارد ریال به بخش ارتباطات قائم‌شهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر