صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

ظریف پس از دیدار با رئیس‌جمهور اکوادور چه گفت + فیلم

وزیر امور خارجه با بیان اینکه رئیس‌جمهور اکوادور دستورات لازم را برای گسترش همکاری‌های اقتصادی و بانکی صادر کردند، گفت: دو کشور در خصوص تقویت بازار نفت مواضع مشترک دارند.

کد خبر : 41463

تاریخ انتشار : 04/06/1395 - 09:02


ظریف پس از دیدار با رئیس‌جمهور اکوادور چه گفت + فیلم

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، به کیتو، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان پس از دیدار با در جمع خبرنگاران پس از ملاقات با رافائل کوره آ رئیس‌جمهور اکوادور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو کشور دارای مواضع مشترک سیاسی و بین‌المللی و دیدگاه‌های مشترک درباره مسائل منطقه‌ای هستند. 

وی افزود: با رئیس‌جمهور در خصوص همکاری‌های دوجانبه به خصوص در حوزه همکاری‌های اقتصادی صحبت کردیم. 

وزیر امور خارجه با بیان اینکه رئیس‌جمهور اکوادور دستورات لازم را برای گسترش همکاری‌های اقتصادی و بانکی صادر کردند، عنوان کرد: فکر می‌کنم با حضور هیأت اقتصادی بلندپایه بخش خصوصی و دولتی که در این سفر همراه من هستند زمینه برای گسترش همکاری‌ها بین دو کشور فراهم است. 

ظریف با اشاره به اینکه با کوره آ درباره مواضع مشترک دو کشور برای تقویت بازار نفت صحبت کردم، تصریح کرد: نسبت به سفر به آمریکای لاتین و اکوادور بسیار خوش‌بین هستم.

وی در پایان با بیان اینکه بسیار خوشحالم که در بین مردم خون گرم و مهمان‌نواز اکوادور هستیم، خاطرنشان کرد: امیدوارم که این سفر آینده بهتری را برای روابط دو کشور به ارمغان بیاورد.

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : ظریف پس از دیدار با رئیس‌جمهور اکوادور چه گفت + فیلم

ظریف پس از دیدار با رئیس‌جمهور اکوادور چه گفت + فیلم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر