صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

کشف 23 کیلوگرم مواد مخدر در گلوگاه

فرمانده انتظامی گلوگاه از کشف 3 کیلوگرم تریاک، 20 کیلوگرم حشیش و دستگیری 3 عامل افیونی در این شهرستان خبر داد.

کد خبر : 41460

تاریخ انتشار : 04/06/1395 - 08:58


کشف 23 کیلوگرم مواد مخدر در گلوگاه

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، 

سرهنگ شعبان محمدپور خلیلی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: در اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی و مقابله با عاملان تهیه و توزیع مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر موفق یه شناسانی یک باند قاچاق مواد در گلوگاه شدند.

وی افزود: با همکاری ماموران اجرایی پلیس مبارزه با مواد مخدر مازندران و هماهنگی با مرجع قضائی در اقدامی عملیاتی سه نفر از اعضای این باند که با یک دستگاه خوروی پراید قصد انتقال مواد مخدر از گلستان به گلوگاه را داشتند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی گلوگاه بیان کرد: در بازرسی از خودروی این عاملان افیونی 3 کیلوگرم تریاک و 20 کیلوگرم حشیش که به طرز ماهرانه‌ای در زیرصندلی خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.

محمدپور با اشاره به اثرات مخرب ناشی از مصرف مواد مخدر در جامعه، گفت: اعتیاد مهم‌ترین آسیب اجتماعی است که جامعه انسانی را مورد هجوم خود قرارداده و هر سال تعداد زیادی از افراد جامعه اعم از جوانان، زنان و نیروهای فعال جامعه که بایستی در خدمت شکوفایی و پیشرفت جامعه باشند به نیرویی وابسته و بیمار تبدیل می‌شوند.

وی در پایان با اشاره به اینکه مهم‌ترین شرط پایداری امنیت در هر جامعه‌ای، مشارکت مردم با پلیس است، از مردم خواست به محض دریافت خبر مبنی بر قاچاق مواد مخدر توسط عاملان افیونی و سوداگران مرگ مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند. 

  

دیدگاه شما در مورد : کشف 23 کیلوگرم مواد مخدر در گلوگاه

کشف 23 کیلوگرم مواد مخدر در گلوگاه

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر