صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

مدحی برای استاندار مازندران که بدتر از ذم است

برجسته سازی حضور استاندار در یک روز تعطیل فرار رو به جلو مسئولان استانی در عدم برنامه‌ریزی مناسب است.

کد خبر : 41402

تاریخ انتشار : 03/06/1395 - 09:27


مدحی برای استاندار مازندران که بدتر از ذم است

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، 

اگر در هفته دولت آقای استاندار و مدح‌گویان ناراحت نشوند، موردی را دستمایه این نوشتار قرار می‌دهیم تا باشد یا آقای استاندار مانع چنین اظهاراتی شود و یا مدح‌گویان، ملاحظه اظهارات خود را بکنند؛ چرا که امیرالمومنین(ع) فرمود: هنگامی که مدح کسی را می‌گوئید، سخن‌تان را کوتاه کنید.

این روزها بحث فعالیت شدید استاندار مازندران در روزهای تعطیل توسط معاونان و برخی از مدیران استانی در رسانه‌ها مطرح می‌شود. مدیران و معاونان استاندار در برنامه‌های متعددی که دارند، بر روی این موضوع به شدت مانور می‌دهند.

اینکه استاندار برای توسعه استان تلاش می‌کند، جای تقدیر و تشکر دارد، ولی بهتر است مدیران و مسئولان در این ارتباط واقع‌بین باشند و به این نکته نیز توجه کنند، که حضور مدیران و مسئولان و پیگیری امور مردم در روزهای تعطیل نشان از دغدغه متعارف و موظفی دست‌اندرکاران و متولیان، آنهم در سطح عالی مدیریت دارد، و چندان اگر به افزایش سطح رضایت‌مندی مردم نیانجامد، منشاء فضیلت نخواهد بود.

اگر موضوع فعالیت برخی از مدیران در مازندران به خوبی بررسی شود، بی‌برنامه بودن رسیدگی به فعالیت‌های استانی بیشتر خودنمایی می‌کند. وقتی مدیر و مسئولی نتواند درست برنامه‌ریزی کند و کارهای خویش را براساس اولویت‌ها به پیش برد، نخواهد توانست مسئولیت و کار خود را به جایی برساند حتی اگر همه روزهای تعطیل را نیز به کار بپردازد.

این موضوع نشان می‌دهد که مسئولان استانی از ظرفیت نیروهای خویش در سطح ادرات و ارگان‌ها به خوبی استفاده نمی‌کنند، پشت همه این اضافه کاری‌های مدیران، وقت‌های زیاد تلف شده وجود دارد که ناشی از بی‌برنامگی آنها در پیگیری اولویت‌ها است.

وقتی مسئولی نمی‌تواند مسائل مربوط به اداره‌ی خود را به صورت مناسب پیگیری کند، نتیجه این می‌شود که در روزهای سه شنبه، ملاقات عمومی، دم در دفتر مدیر شاهد ازدحام مراجعه کنندگان باشیم.

باید بپذیریم که نوعی کم کاری در ادارات و ارگان‌ها وجود دارد که اینگونه نماینده دولت مجبور هست از استراحت خویش بگذرد شهر به شهر برای رفع مشکل حضور پیدا کند، بنده خدا استاندار مازندران هم باید استراحت کند و حتی برای روزهای بعدی برنامه ریزی کند.

مسئولان و افرادی که اگر واقعا به فکر استراحت استاندار هستند، به جای شعار زدگی کمی برنامه ریزی و برنامه محوری را در برنامه کاری خویش قرار دهند تا اینگونه سبب آزار و اذیت نماینده دولت در استان نشوند. 

  

دیدگاه شما در مورد : مدحی برای استاندار مازندران که بدتر از ذم است

مدحی برای استاندار مازندران که بدتر از ذم است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر