صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

حمله مضحک روزنامه عربستانی به حسن یزدانی

شکست سیاست‌های عربستان سعودی در منطقه علیه ایران، این بار آن‌ها را به عقده‌گشایی در حوزه ورزش علیه ایران وا‌داشت.

کد خبر : 41401

تاریخ انتشار : 03/06/1395 - 09:26


حمله مضحک روزنامه عربستانی به حسن یزدانی

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،  پس از چاپ مطلبی از حسن یزدانی در روزنامه آمریکایی وطن، عربستان سعودی با حمله بر این مطلب به دنبال تخریب چهره حسن یزدانی برآمد.

ماجرا از آن جایی آغاز شد که روزنامه پرتیراژ وطن چاپ آمریکا طی گزارشی حسن یزدانی را با قهرمان مصری المپیک 1984 جودو مقایسه و از وی به عنوان قهرمان واقعی یاد کرد که از آسیب‌دیدگی حریفش هیچ استفاده‌ای نبرد. (محمد رشوان مصری در المپیک 1984 آمریکا به خاطر آسیب دیدن رقیب خود حاضر نشد تا ضربه نهایی را به وی بزند)

روزنامه آمریکایی ادامه داده است که روزنامه سبق عربستان بدون دلیل به حسن یزدانی قهرمان المپیک ریو حمله شدیدی کرده است. بنابراین گزارش روزنامه سبق مدعی شده است که حسن یزدانی از آسیب دیدن رقیب روسی خود از ناحیه ابرو سواستفاده کرده و ناجوانمردانه عنوان قهرمانی را کسب کرده است و این قهرمانی ورزشکار ایرانی از لحاظ جوانمردی هیچ‌گاه با قهرمانی ورزشکار مصری در المپیک 1984 را نمی‌توان مقایسه کرد.

این روزنامه سعودی طی گزارشی مکرر بر عباراتی چون عدم روح جوان‌مردی، قهرمانی ناجوانمردانه و ... تأکید کرده است تا جایی که روزنامه آمریکایی این سخنان را ادعای بی‌دلیل و ناشی از مسائل سیاسی بین دو کشور دانست.

اما واقعیت این است که عربستان با مردمان بی‌استعداد به معنای واقعی کلمه در سینما، موسیقی، هنر، ورزش، علم، صنعت، فرهنگ، علوم اجتماعی ... هیچ و هیچ.

مردمانی که به قول اقتصادانان غربی تنها چیزی که بلد هستند این است که زمین را سوراخ کنند، مایع سیاهی را بیرون بکشند و بفروشند، که والله این جماعت کندذهن و بی‌استعداد که تنها خواسته، درک، متر و معیارشان از جهان پیرامون شکم است، اگر این نفت را نداشتند حال و جنم سیر کردن شکم خود را هم نداشتند و از گرسنگی قطعا جان می‌سپردند و امروز حالشان آن‌قدر بد است که دست از مسائل سیاسی و نظامی برداشته‌اند و سعی در گشایش عقده‌های درونی با لوث کردن قهرمانی شیرمرد ایرانی دارند. کشوری که تمام ورزشکاران اعزامی آن به المپیک از تعداد مدال‌های ما کمتر است.

کشوری که در ادوار المپیک به زور یک یا دو مدال برنز دارد و در خیلی از المپیک‌ها مجموع تعداد تمامی مدال‌های عربی کشورهای خلیج فارس به تعداد مدال‌های کشور ما هم نرسیده است. پس همان بهتر که ببینند و بسوزند. 

  

دیدگاه شما در مورد : حمله مضحک روزنامه عربستانی به حسن یزدانی

حمله مضحک روزنامه عربستانی به حسن یزدانی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر