صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

«رضا یزدانی» قهرمان همیشگی جویباری‌ها/ بهترین کشتی‌های «پلنگ جویبار» در بدترین شرایط

کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد ایران در دومین دیدار خود در گروه شانس مجدد وزن 97 کیلوگرم بازیهای المپیک 2016 ریو در یک دیدار عجیب و باورنکردنی، شکست خورد.

کد خبر : 41319

تاریخ انتشار : 01/06/1395 - 11:02


«رضا یزدانی» قهرمان همیشگی جویباری‌ها/ بهترین کشتی‌های «پلنگ جویبار» در بدترین شرایط

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ، در ادامه رقابت‌های وزن 97 کیلوگرم کشتی آزاد بازی‌های المپیک 2016 برزیل در گروه شانس مجدد،‌ رضا یزدانی در دومین دیدار خود در گروه شانس مجدد به مصاف «ماگومد ابراگیم» ازبکستانی رفت و در همان ثانیه‌های نخست دیدار در یک غافلگیری ضربه فنی شد.

وداع تلخ رضا یزدانی در مسابقات کشتی المپیک 2016 ریو شاید بزرگ‌ترین شوک برای جامعه ورزشی کشور و به خصوص مردم شهر جویبار بود. با توجه به این که مصدومیت یزدانی قبل از شروع المپیک و نگرانی‌ برای حضور وی در این مسابقات یکی از دغدغه‌های کشتی دوستان بود، اما او توانست خود را برای المپیک آماده کند.

اما بدشانسی‌های یزدانی تمامی نداشت و قرعه سخت در این دوره و ناداوری علیه او رمق کشتی را از پلنگ جویبار گرفته بود تا در برابر ماگومد ابراگیم کشتی را به صورت تلخی واگذار کند. از طرف دیگر انتظار گرفتن مدال از یزدانی آن‌قدر بالا رفته بود که هیچ کس در ذهن خود شکست او را تصور نمی‌کرد به همین دلیل برای همه شکست او باورنکردنی بود.

 با نگاه منصفانه نسبت به کشتی‌های یزدانی باید این گونه گفت که او در بدترین شرایط بهترین کشتی‌ها را گرفت. شاید نحوه راه رفتن یزدانی دلیل بر این موضوع است که او در چه شرایط جسمی کشتی می‌گیرد؛ اما آنچه برای ما ارزشمند است حضور پلنگ جویبار در این آوردگاه بزرگ بود چه با مدال و چه بی‌مدال...

به قول یکی از دوستان که می‌گفت در دنیا فقط یک پلنگ داریم و آن هم پلنگ جویبار است؛ رضا یزدانی برای همه مردم ایران به خصوص برای مردم شهرش جویبار همیشه قهرمان است و مردم جویبار نیز قدر این پهلوان را به خوبی می‌دانند.

 


 

  

دیدگاه شما در مورد : «رضا یزدانی» قهرمان همیشگی جویباری‌ها/ بهترین کشتی‌های «پلنگ جویبار» در بدترین شرایط

«رضا یزدانی» قهرمان همیشگی جویباری‌ها/ بهترین کشتی‌های «پلنگ جویبار» در بدترین شرایط

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر