صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

حاشیه و متن نشست استاندار مازندران با خبرنگاران

ارائه آمار و عملکرد سه ساله دولت در مازندران، دفاع تمام قد از عملکرد رئیس دفترش، انتقاد به مجمع نمایندگان در اعلام منطقه آزاد تجاری و وجود بخشی‌نگری، عذرخواهی استاندار سمنان به دلیل اظهارنظر در طرح انتقال آب دریای مازندران به سمنان، خرید گوجه هزار تا سه هزار تومانی و نخریدن از فلان میدان میوه و تره بار از متن و حاشیه نشست استاندار با خبرنگاران در آستانه هفته دولت بود.

کد خبر : 41313

تاریخ انتشار : 01/06/1395 - 10:59


حاشیه و متن نشست استاندار مازندران با خبرنگاران

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،  سیدعباسعلی محمدی طی گفت‌وگویی با اشاره به کسب مدال جهانی ریاضی توسط دانش‌آموزان مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی آمل، اظهار کرد: احمد رمضان‌پور دانش‌آموز متوسطه دوم شهید بهشتی آمل در مسابقات جهانی ریاضی IMC مدال نقره و آرش ایزدی، امیر محمد حیدری در متوسطه اول این مرکز به صورت تیمی به مدال برنز دست یافتند.

وی افزود: دوشنبه مراسم استقبال افتخار آفرینان کشور در میدان قائم آمل برگزار و در مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی از آن‌ها تجلیل می‌شود.


مدیر مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی آمل در پایان خاطر نشان کرد: پارسا سیفی از نفرات برتر کنکور 95 که رتبه دهم کشور را در رشته تجربی کسب کرد نیز از دانش‌آموزان مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی آمل بوده است. 

  

دیدگاه شما در مورد : حاشیه و متن نشست استاندار مازندران با خبرنگاران

حاشیه و متن نشست استاندار مازندران با خبرنگاران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر