صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

هیئت اداری سکولار در مساجد نمی‌خواهیم/ لزوم انجام فعالیت‌های فرهنگی برای جذب جوانان به مساجد

فرمانده سپاه کربلای مازندران فعالیت‌های فرهنگی را در جذب جوانان به مساجد تاثیرگذار دانست و گفت: مسجدی که برای تمامی گروه‌ها برنامه و در همه شئون زندگی مردم نقش داشته باشد مسجد برتری است.

کد خبر : 41311

تاریخ انتشار : 01/06/1395 - 10:55


هیئت اداری سکولار در مساجد نمی‌خواهیم/ لزوم انجام فعالیت‌های فرهنگی برای جذب جوانان به مساجد

به گزارش خط امید به نقل از بلاغ،  سردار محمدحسین بابایی در همایش برترین‌های مساجد مازندران که در حسینیه عاشقان کربلا برگزار شد، اظهار کرد: نگاه انقلاب به مسجد نگاهی گسترده و پایگاهی برای انسان‌سازی است.

وی با تاکید بر اجرای منظم برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و برپایی نماز جماعت در مساجد استان، افزود: مساجدی که در بعضی از ایام در تعطیلی به سر می‌برند در اندازه نظام اسلامی ایران نیستند.

فرمانده سپاه کربلا فعالیت‌های فرهنگی را در جذب جوانان به مساجد تاثیرگذار دانست و گفت: مسجدی که برای تمامی گروه‌ها برنامه و در همه شئون زندگی مردم نقش داشته باشد مسجد برتری است.

بابایی با اشاره به نقش هیئت امنا و بسیج در اداره مساجد، خاطرنشان کرد: بسیج مساجد باید برای توانمندسازی محرومان و ازدواج جوانان برنامه داشته و از ظرفیت مساجد و حسینیه‌ها برای فعالیت‌های خود بهره‌‌مند شود.

وی در انتقاد از اداره برخی از مساجد، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب چند سالی است که هشدار می‌دهند «ما هیئت اداری سکولار نمی‌خواهیم»، زندگی پله‌ آخرت است و تمامی رفتارمان باید به سوی تعالی انسانیت و رضایت خداوند باشد که اگر غیر این امر صورت گیرد در جبهه استکبار قرار گرفته‌ایم.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به شاخص‌های مساجد برتر، بیان کرد: اداره کل اوقاف شاخص‌های امتیازدهی مسجد را تعریف کنند تا همه مساجد به سمت و سوی این نوع مساجد حرکت کنند.

به گزارش بلاغ، در این جشنواره از مساجد برتر در شاخص‌های گوناگون توسط فرمانده سپاه کربلا و مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران تجلیل به عمل آمد. 

  

دیدگاه شما در مورد : هیئت اداری سکولار در مساجد نمی‌خواهیم/ لزوم انجام فعالیت‌های فرهنگی برای جذب جوانان به مساجد

هیئت اداری سکولار در مساجد نمی‌خواهیم/ لزوم انجام فعالیت‌های فرهنگی برای جذب جوانان به مساجد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر